Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

SlovaciaSlovacia · 2. Liga

Humenne - Lokomotiva Zvolen

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Slovacia2. Liga · Slovacia Final
Humenne
ÎÎÎVE
Final1-0Pauză 1-0
Lokomotiva Zvolen
ÎEVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Humenne 36%Egal 28%Lokomotiva Zvolen 36%

Humenne 1-0 Lokomotiva Zvolen: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Humenne 1-0 Lokomotiva Zvolen (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui Humenne, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG n-a ieșit (NG avea 45%). Scorul exact 1-0 avea 8,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (2-4) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Humenneîn meciLokomotiva Zvolen
2
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Humenne vs Lokomotiva Zvolen

Humenne marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. Lokomotiva Zvolen marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Humenneultimele 5Lokomotiva Zvolen
0,80
Puncte / meci
1,20
1,2
Goluri marcate / meci
1,6
1,6
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Humenne și ultimele 5 Lokomotiva Zvolen, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Humenne1-1-3

Î
Samorin - Humenne01.08.26 · 2. Liga
3-1
Î
Humenne - Tatran Presov25.07.26 · 2. Liga
1-2
Î
Humenne - FC Kosice11.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Odeva Lipany - Humenne08.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
Humenne - Lokomotíva Kosice01.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Lokomotiva Zvolen1-3-1

Î
Lokomotiva Zvolen - Tatran Presov01.08.26 · 2. Liga
0-1
E
Slovan Galanta - Lokomotiva Zvolen25.07.26 · 2. Liga
1-1
V
Lokomotiva Zvolen - Fomat Martin18.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
E
Komarno - Lokomotiva Zvolen08.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
Ruzomberok - Lokomotiva Zvolen04.07.26 · Amicale intercluburi
3-3

Întâlniri directe Humenne - Lokomotiva Zvolen

Humenne 0Egal 0Lokomotiva Zvolen 2
Î
Humenne - Lokomotiva Zvolen08.03.2025 · pauză 1-1
1-2
Î
Lokomotiva Zvolen - Humenne10.08.2024 · pauză 1-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Humenne. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Humenne - Lokomotiva Zvolen

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Humenne2.5036% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · Lokomotiva Zvolen2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.47
X2 1.33
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.27
Sub 2.5 1.78
Peste 2.5 1.92

Ambele marchează

GG Da 1.73
GG Nu 2.00

Analiza de dinainte de meci

Humenne - Lokomotiva Zvolen s-a jucat sâmbătă, 8 august, în 2. Liga (Slovacia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Humenne are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-8. Lokomotiva Zvolen vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6.

În ultimele 2 întâlniri directe, Humenne a câștigat niciodată, Lokomotiva Zvolen de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Humenne - Lokomotiva Zvolen 1-2, pe 8 martie 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.50 pentru gazde, 2.52 pentru oaspeți și 3.20 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.92, iar GG la 1.73.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Humenne și 1,5 pentru Lokomotiva Zvolen. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.33, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.27 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Humenne - Lokomotiva Zvolen

Goluri estimate: 1,25 Humenne și 1,45 Lokomotiva Zvolen, total 2,70. 1X2 în model: 32% · 26% · 42%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%0-19,7%1-28,8%1-08,4%2-17,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Humenne. Humenne a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere2-4
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startHumenne · 2.50
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Humenne - Lokomotiva Zvolen?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Humenne - Lokomotiva Zvolen?

În 2. Liga (Slovacia).

Unde s-a jucat Humenne - Lokomotiva Zvolen?

Pe Stadion Humenne, sâmbătă, 8 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Humenne - Lokomotiva Zvolen?

Niciuna clar: cotele erau 2.50 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Humenne - Lokomotiva Zvolen?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din 2. Liga

Toată liga →