Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

NorvegiaNorvegia · 2.Division

Honefoss - Ull/Kisa

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Norvegia2.Division · Norvegia Final
Honefoss
VVVVÎ
Final9-1Pauză 3-0
Ull/Kisa
ÎÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Honefoss 72%Egal 15%Ull/Kisa 13%

Honefoss 9-1 Ull/Kisa: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Honefoss 9-1 Ull/Kisa (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 70% pentru victoria lui Honefoss, iar cotele fără marjă 72%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 10 goluri, față de 3,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 73%), iar GG a ieșit (63%). Scorul exact 9-1 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Honefossîn meciUll/Kisa
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Honefoss vs Ull/Kisa

Honefoss marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,6. Ull/Kisa marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,4. La Honefoss, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Honefoss 3, egal 0, Ull/Kisa 1.

~3,8goluri estimate
73%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Honefossultimele 5Ull/Kisa
2,40
Puncte / meci
0,60
2,8
Goluri marcate / meci
0,8
1,6
Goluri primite / meci
2,4
4
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
100%
100%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Honefoss și ultimele 5 Ull/Kisa, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Honefoss4-0-1

V
Lorenskog - Honefoss01.08.26 · 2.Division
1-3
V
Honefoss - Skeid25.07.26 · 2.Division
3-1
V
Kjelsas - Honefoss27.06.26 · 2.Division
1-3
V
Honefoss - Eidsvold TF21.06.26 · 2.Division
2-1
Î
Junkeren - Honefoss14.06.26 · 2.Division
4-3

Ull/Kisa1-0-4

Î
Ull/Kisa - Tromsdalen02.08.26 · 2.Division
1-2
Î
Levanger - Ull/Kisa25.07.26 · 2.Division
3-0
Î
Ull/Kisa - Rana27.06.26 · 2.Division
1-3
Î
Kjelsas - Ull/Kisa20.06.26 · 2.Division
3-0
V
Ull/Kisa - Grorud13.06.26 · 2.Division
2-1

Întâlniri directe Honefoss - Ull/Kisa

Honefoss 3Egal 0Ull/Kisa 1
V
Ull/Kisa - Honefoss18.04.2026 · pauză 0-1
0-3
V
Ull/Kisa - Honefoss14.02.2026
2-4
V
Ull/Kisa - Honefoss04.10.2025 · pauză 0-2
3-4
Î
Honefoss - Ull/Kisa05.04.2025 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Honefoss. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Honefoss - Ull/Kisa

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Honefoss1.2572% fără marjă
X · Egal5.8015% fără marjă
2 · Ull/Kisa7.0013% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.04
X2 3.00
12 1.08

Goluri

Sub 2.5 3.30
Peste 2.5 1.24

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Analiza de dinainte de meci

Honefoss - Ull/Kisa s-a jucat sâmbătă, 8 august, în 2.Division (Norvegia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Honefoss vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Ull/Kisa are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-12. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Honefoss a câștigat de 3 ori, Ull/Kisa o dată. Au fost meciuri deschise, cu 4,3 goluri în medie. Ultima: Ull/Kisa - Honefoss 0-3, pe 18 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Honefoss, la 1.25, cu egalul la 5.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 72% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.24, iar GG la 1.51.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,7 pentru Honefoss și 1,1 pentru Ull/Kisa. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Honefoss: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. La 1.25, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 73%. Cota de 1.24 e sub cea corectă (1.37) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 63% în model, iar 1.51 e aproape de cota corectă (1.59). Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Honefoss - Ull/Kisa

Goluri estimate: 2,65 Honefoss și 1,14 Ull/Kisa, total 3,79. 1X2 în model: 70% · 16% · 14%. Peste 2,5: 73% (cotă corectă 1.37). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
16%2
21%3
19%4
33%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 27% · peste 2,5: 73% (verde).

Scoruri probabile

2-19,0%3-18,0%2-07,9%3-07,0%1-16,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Honefoss. Honefoss a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Ull/Kisa. Ull/Kisa a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final9-1
Pauză3-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startHonefoss · 1.25
Goluri estimate~3,8
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Honefoss - Ull/Kisa?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 9-1.

În ce competiție s-a jucat Honefoss - Ull/Kisa?

În 2.Division (Norvegia).

Unde s-a jucat Honefoss - Ull/Kisa?

Pe Arena AKA, în Hønefoss, sâmbătă, 8 august, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Honefoss - Ull/Kisa?

Honefoss pleca favorită, la cota 1.25. Meciul s-a terminat 9-1.

Câte goluri s-au marcat în Honefoss - Ull/Kisa?

10 goluri, scor final 9-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.

Alte meciuri din 2.Division

Toată liga →