Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

ChinaChina · League 2

Hangzhou Linping Wuyue - Chengdu Rongcheng B

Statistici și rezultat final · duminică, 19 iulie

ChinaLeague 2 · China Final
Final0-0Pauză 0-0
Chengdu Rongcheng B
EÎÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Hangzhou Linping Wuyue 35%Egal 32%Chengdu Rongcheng B 33%

Hangzhou Linping Wuyue 0-0 Chengdu Rongcheng B: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hangzhou Linping Wuyue 0-0 Chengdu Rongcheng B (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru egalul, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 1,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG n-a ieșit (NG avea 63%). Scorul exact 0-0 avea 15,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Hangzhou Linping Wuyueîn meciChengdu Rongcheng B
3
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hangzhou Linping Wuyue vs Chengdu Rongcheng B

Hangzhou Linping Wuyue marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0. Chengdu Rongcheng B marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,0. La Hangzhou Linping Wuyue, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~1,9goluri estimate
29%peste 2,5 goluri
37%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Hangzhou Linping Wuyueultimele 5Chengdu Rongcheng B
1,20
Puncte / meci
0,40
0,8
Goluri marcate / meci
0,4
1,0
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
0
20%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Hangzhou Linping Wuyue și ultimele 5 Chengdu Rongcheng B, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Chengdu Rongcheng B0-2-3

E1-1
Î0-1
Î1-0
Î1-2

Întâlniri directe Hangzhou Linping Wuyue - Chengdu Rongcheng B

Hangzhou Linping Wuyue 0Egal 1Chengdu Rongcheng B 0
E1-1

V/E/Î din perspectiva Hangzhou Linping Wuyue. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hangzhou Linping Wuyue - Chengdu Rongcheng B

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hangzhou Linping Wuyue2.5535% fără marjă
X · Egal2.8032% fără marjă
2 · Chengdu Rongcheng B2.7033% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.33
X2 1.40
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.45
Sub 2.5 1.45
Peste 2.5 2.40

Ambele marchează

GG Da 2.05
GG Nu 1.65

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.22
Pauză peste 1.5 3.30

Analiza de dinainte de meci

Hangzhou Linping Wuyue - Chengdu Rongcheng B s-a jucat duminică, 19 iulie, în League 2 (China). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hangzhou Linping Wuyue are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Chengdu Rongcheng B n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 2 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Chengdu Rongcheng B - Hangzhou Linping Wuyue 1-1, pe 29 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.55 pentru gazde, 2.70 pentru oaspeți și 2.80 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.40, iar GG la 2.05.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Hangzhou Linping Wuyue și 0,9 pentru Chengdu Rongcheng B. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, dar la 1.33 plătește sub cota corectă de 1.45. Sub 2.5 goluri: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Cota 1.45 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 63%. Cota de 1.65 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Hangzhou Linping Wuyue - Chengdu Rongcheng B

Goluri estimate: 1,01 Hangzhou Linping Wuyue și 0,89 Chengdu Rongcheng B, total 1,90. 1X2 în model: 37% · 32% · 31%. Peste 2,5: 29% (cotă corectă 3.45). GG: 37% (cotă corectă 2.70). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

15%0
29%1
27%2
17%3
8%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 71% · peste 2,5: 29% (verde).

Scoruri probabile

1-015,1%0-015,0%1-113,4%0-113,3%2-07,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Chengdu Rongcheng B. Chengdu Rongcheng B a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,6 goluri, după cote 2,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere3-5
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startHangzhou Linping Wuyue · 2.55
Goluri estimate~1,9
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hangzhou Linping Wuyue - Chengdu Rongcheng B?

S-a jucat duminică, 19 iulie, ora 14:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Hangzhou Linping Wuyue - Chengdu Rongcheng B?

În League 2 (China).

Cine era favorită în Hangzhou Linping Wuyue - Chengdu Rongcheng B?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 2.70 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Hangzhou Linping Wuyue - Chengdu Rongcheng B?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din League 2

Toată liga →