Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

ChinaChina · League 2

Guangzhou Dandelion Alpha FC - Wenzhou Professional FC

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

ChinaLeague 2 · China Final
Final0-0Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
Guangzhou Dandelion Alpha FC 44%Egal 31%Wenzhou Professional FC 25%

Guangzhou Dandelion Alpha FC 0-0 Wenzhou Professional FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Guangzhou Dandelion Alpha FC 0-0 Wenzhou Professional FC (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru egalul, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 60%). Scorul exact 0-0 avea 13,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (6-9) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Guangzhou Dandelion Alpha FCîn meciWenzhou Professional FC
6
Cornere
9
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Guangzhou Dandelion Alpha FC vs Wenzhou Professional FC

Guangzhou Dandelion Alpha FC marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,6. Wenzhou Professional FC marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,8. Ultimele 4 întâlniri directe: Guangzhou Dandelion Alpha FC 1, egal 3, Wenzhou Professional FC 0.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Guangzhou Dandelion Alpha FCultimele 5Wenzhou Professional FC
0,40
Puncte / meci
1,00
0,6
Goluri marcate / meci
0,6
1,6
Goluri primite / meci
0,8
0
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Guangzhou Dandelion Alpha FC și ultimele 5 Wenzhou Professional FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Întâlniri directe Guangzhou Dandelion Alpha FC - Wenzhou Professional FC

Guangzhou Dandelion Alpha FC 1Egal 3Wenzhou Professional FC 0

V/E/Î din perspectiva Guangzhou Dandelion Alpha FC. 0 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Guangzhou Dandelion Alpha FC - Wenzhou Professional FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Guangzhou Dandelion Alpha FC2.0544% fără marjă
X · Egal2.9531% fără marjă
2 · Wenzhou Professional FC3.6025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.51
12 1.33

Goluri

Peste 1.5 1.46
Sub 2.5 1.45
Peste 2.5 2.47

Ambele marchează

GG Da 2.12
GG Nu 1.65

Analiza de dinainte de meci

Guangzhou Dandelion Alpha FC - Wenzhou Professional FC s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în League 2 (China). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Guangzhou Dandelion Alpha FC n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Wenzhou Professional FC are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-4.

În ultimele 4 întâlniri directe, Guangzhou Dandelion Alpha FC a câștigat o dată, Wenzhou Professional FC niciodată, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 0,3 goluri în medie. Ultima: Guangzhou Dandelion Alpha FC - Wenzhou Professional FC 0-0, pe 25 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Guangzhou Dandelion Alpha FC, la 2.05, cu egalul la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.47, iar GG la 2.12.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Guangzhou Dandelion Alpha FC și 1,0 pentru Wenzhou Professional FC. Scorul cel mai probabil e 0-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 34% la victorie, față de 44%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Guangzhou Dandelion Alpha FC are 34%, Wenzhou Professional FC 35%. Sub 2.5 goluri: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Cota 1.45 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 60%. Cota de 1.65 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Guangzhou Dandelion Alpha FC - Wenzhou Professional FC

Goluri estimate: 0,99 Guangzhou Dandelion Alpha FC și 1,00 Wenzhou Professional FC, total 1,99. 1X2 în model: 34% · 31% · 35%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

0-013,7%0-113,7%1-013,5%1-113,5%0-26,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Guangzhou Dandelion Alpha FC. Guangzhou Dandelion Alpha FC a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Guangzhou Dandelion Alpha FC e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 0,3 goluri, iar modelul estimează acum 2,0.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere6-9
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startGuangzhou Dandelion Alpha FC · 2.05
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Guangzhou Dandelion Alpha FC - Wenzhou Professional FC?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Guangzhou Dandelion Alpha FC - Wenzhou Professional FC?

În League 2 (China).

Cine era favorită în Guangzhou Dandelion Alpha FC - Wenzhou Professional FC?

Guangzhou Dandelion Alpha FC pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Guangzhou Dandelion Alpha FC - Wenzhou Professional FC?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din League 2

Toată liga →