Duminică18 octombrie
Live 156 Pune pont

ElvetiaElvetia · U19 Elite, Placement Round

Grasshopper U19 - Young Boys U19

Statistici, pont și cote · duminică, 27 septembrie, ora 15:00

ElvetiaU19 Elite, Placement Round · Elvetia
Grasshopper U19
EEEVV
Duminică15:0027 septembrie
Young Boys U19
EVVVV
Șanse după cote, fără marjă
Grasshopper U19 36%Egal 24%Young Boys U19 40%

Statistici Grasshopper U19 vs Young Boys U19

Grasshopper U19 marchează 3,8 goluri pe meci și primește 1,6. Young Boys U19 marchează 3,4 goluri pe meci și primește 1,6. La Grasshopper U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Young Boys U19 nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~5,2goluri estimate
89%peste 2,5 goluri
86%ambele marchează
2-2scorul cel mai probabil
Grasshopper U19ultimele 5Young Boys U19
1,80
Puncte / meci
2,60
3,8
Goluri marcate / meci
3,4
1,6
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Grasshopper U19 și ultimele 5 Young Boys U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Grasshopper U192-3-0

E
Basel U19 - Grasshopper U1912.09.26 · U19 Elite, Placement Round
1-1
E
Grasshopper U19 - FC Thun Berner Oberland U1905.09.26 · U19 Elite, Placement Round
3-3
E
St.Gallen U19 - Grasshopper U1929.08.26 · U19 Elite, Placement Round
2-2
V
Grasshopper U19 - Lugano FC U1922.08.26 · U19 Elite, Placement Round
10-1
V
Zurich U19 - Grasshopper U1915.08.26 · U19 Elite, Placement Round
1-3

Young Boys U194-1-0

E
FC Lausanne Sport U19 - Young Boys U1912.09.26 · U19 Elite, Placement Round
3-3
V
Young Boys U19 - Basel U1905.09.26 · U19 Elite, Placement Round
6-4
V
FC Thun Berner Oberland U19 - Young Boys U1929.08.26 · U19 Elite, Placement Round
0-3
V
Young Boys U19 - St.Gallen U1922.08.26 · U19 Elite, Placement Round
3-1
V
Lugano FC U19 - Young Boys U1915.08.26 · U19 Elite, Placement Round
0-2

Întâlniri directe Grasshopper U19 - Young Boys U19

Grasshopper U19 3Egal 0Young Boys U19 0
V
Grasshopper U19 - Young Boys U1902.05.2026 · pauză 0-0
2-0
V
Young Boys U19 - Grasshopper U1912.10.2024 · pauză 1-1
1-3

V/E/Î din perspectiva Grasshopper U19. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Grasshopper U19 - Young Boys U19

0

Nu sunt ponturi publice pe meciul ăsta. Ponturile se închid cu 2 minute înainte de start.

Cote Grasshopper U19 - Young Boys U19

1 · Grasshopper U192.5036% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Young Boys U192.2540% fără marjă

Cote actualizate

Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.54
12 1.18

Analiză și pont Grasshopper U19 - Young Boys U19

Grasshopper U19 o primește pe Young Boys U19 duminică, 27 septembrie, de la ora 15:00, în U19 Elite, Placement Round (Elvetia).

În ultimele 5 meciuri, Grasshopper U19 n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 19-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Young Boys U19 n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 17 goluri și a primit 8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Grasshopper U19 a câștigat de 3 ori, Young Boys U19 niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Grasshopper U19 - Young Boys U19 2-0, pe 2 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.50 pentru gazde, 2.25 pentru oaspeți și 3.80 la egal.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,7 pentru Grasshopper U19 și 2,5 pentru Young Boys U19. Scorul cel mai probabil e 2-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 44% la victorie, față de 36%.

Verdict

Niciun rezultat nu iese clar în față: Grasshopper U19 are 44%, Young Boys U19 38%. Peste 2.5 goluri: 89% în model, adică o cotă corectă de 1.12. Ambele marchează (GG): 86% în model, adică o cotă corectă de 1.16. Scorul cel mai probabil: 2-2.

Probabilități Grasshopper U19 - Young Boys U19

Goluri estimate: 2,70 Grasshopper U19 și 2,50 Young Boys U19, total 5,20. 1X2 în model: 44% · 18% · 38%. Peste 2,5: 89% (cotă corectă 1.12). GG: 86% (cotă corectă 1.16).

Distribuția golurilor

1%0
3%1
7%2
13%3
17%4
59%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 11% · peste 2,5: 89% (verde).

Scoruri probabile

2-26,3%3-25,7%2-35,2%2-15,0%1-24,7%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Grasshopper U19. Grasshopper U19 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Young Boys U19. Young Boys U19 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 3,3 goluri, iar modelul estimează acum 5,2.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Start27.09, 15:00
FavorităYoung Boys U19 · 2.25
Goluri estimate~5,2
Scor probabil2-2

Întrebări frecvente

La ce oră începe Grasshopper U19 - Young Boys U19?

Duminică, 27 septembrie, ora 15:00, ora României.

În ce competiție se joacă Grasshopper U19 - Young Boys U19?

În U19 Elite, Placement Round (Elvetia).

Cine e favorită în Grasshopper U19 - Young Boys U19?

Niciuna clar: cotele sunt 2.50 la gazde și 2.25 la oaspeți.

Câte goluri se așteaptă în Grasshopper U19 - Young Boys U19?

În jur de 5,2, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 2-2.

Alte meciuri din U19 Elite, Placement Round

Toată liga →