Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Sud

Gloucester City - Hanwell Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.Southern League - PD Sud · Anglia Am. Final
Gloucester City
EÎÎVV
Final1-0
Hanwell Town
EVEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Gloucester City 55%Egal 24%Hanwell Town 21%

Gloucester City 1-0 Hanwell Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Gloucester City 1-0 Hanwell Town. Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui Gloucester City, iar cotele fără marjă 55%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 47%). Scorul exact 1-0 avea 10,8% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Gloucester City vs Hanwell Town

Gloucester City marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Hanwell Town marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. La Gloucester City, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, Hanwell Town nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Gloucester Cityultimele 5Hanwell Town
1,40
Puncte / meci
1,60
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
1,0
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Gloucester City și ultimele 5 Hanwell Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Gloucester City2-1-2

E
Wimborne Town - Gloucester City15.08.26 · Southern League - PD Sud
1-1
Î
Bracknell Town - Gloucester City11.08.26 · Southern League - PD Sud
3-2
Î
Gloucester City - Chertsey Town08.08.26 · Southern League - PD Sud
0-1
V
Weston Super Mare - Gloucester City31.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Barry Town United - Gloucester City25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Hanwell Town2-2-1

E
Hanwell Town - Sholing15.08.26 · Southern League - PD Sud
0-0
V
Hanwell Town - Basingstoke Town11.08.26 · Southern League - PD Sud
2-1
E
Malvern Town - Hanwell Town08.08.26 · Southern League - PD Sud
2-2
Î
Hanwell Town - Aldershot Town25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Hanwell Town - Basingstoke Town25.04.26 · Southern League - PD Sud
2-1

Întâlniri directe Gloucester City - Hanwell Town

Gloucester City 3Egal 1Hanwell Town 0
V
Hanwell Town - Gloucester City03.04.2026 · pauză 1-0
1-2

V/E/Î din perspectiva Gloucester City. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Gloucester City - Hanwell Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Gloucester City1.6755% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Hanwell Town4.3521% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.14
X2 2.17
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.54

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Gloucester City - Hanwell Town s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Southern League - PD Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Gloucester City are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 5-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Hanwell Town vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 6.

În ultimele 4 întâlniri directe, Gloucester City a câștigat de 3 ori, Hanwell Town niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Hanwell Town - Gloucester City 1-2, pe 3 aprilie 2026.

Gloucester City pleacă favorită, la cota 1.67. Egalul e la 3.80, iar Hanwell Town la 4.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.54, iar GG la 1.62.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Gloucester City și 1,1 pentru Hanwell Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 46% la victorie, față de 55%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 72%. Cota de 1.14 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 74% în model, dar la 1.14 plătește sub cota corectă de 1.35. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Gloucester City - Hanwell Town

Goluri estimate: 1,52 Gloucester City și 1,12 Hanwell Town, total 2,64. 1X2 în model: 46% · 26% · 28%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%1-010,8%2-19,2%2-08,2%0-18,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,2 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Favorită la startGloucester City · 1.67
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Gloucester City - Hanwell Town?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Gloucester City - Hanwell Town?

În Southern League - PD Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Gloucester City - Hanwell Town?

Pe New Meadow Park, în Gloucester, Gloucestershire, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Gloucester City - Hanwell Town?

Gloucester City pleca favorită, la cota 1.67. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Gloucester City - Hanwell Town?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Southern League - PD Sud

Toată liga →