Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

GuatemalaGuatemala · Primera Division, Apertura, Group A

Fraijanes FC - Aff Guatemala

Statistici și rezultat final · joi, 13 august

GuatemalaPrimera Division, Apertura, Group A · Guatemala Final
Fraijanes FC
ÎEVVV
Final1-2Pauză 0-0
Aff Guatemala
VVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Fraijanes FC 68%Egal 20%Aff Guatemala 12%

Fraijanes FC 1-2 Aff Guatemala: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Fraijanes FC 1-2 Aff Guatemala (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 14% pentru victoria lui Aff Guatemala, iar cotele fără marjă 12%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG a ieșit (40%). Scorul exact 1-2 avea 3,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (8-4) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Fraijanes FCîn meciAff Guatemala
8
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Fraijanes FC vs Aff Guatemala

Fraijanes FC marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8. Aff Guatemala marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0. La Aff Guatemala, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Fraijanes FCultimele 5Aff Guatemala
2,00
Puncte / meci
1,20
2,0
Goluri marcate / meci
0,6
0,8
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Fraijanes FC și ultimele 5 Aff Guatemala, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Fraijanes FC3-1-1

Î
Fraijanes FC - Aff Guatemala13.08.26 · Primera Division, Apertura, Group A
1-2
E
Cd Sayaxche - Fraijanes FC09.08.26 · Primera Division, Apertura, Group A
1-1
V
Fraijanes FC - Nueva Santa Rosa02.08.26 · Primera Division, Apertura, Group A
3-0
V
Deportivo Achuapa - Fraijanes FC26.07.26 · Primera Division, Apertura, Group A
0-1
V1-4

Aff Guatemala2-0-3

V
Fraijanes FC - Aff Guatemala13.08.26 · Primera Division, Apertura, Group A
1-2
V
Aff Guatemala - Champs Academy Guatemala09.08.26 · Primera Division, Apertura, Group A
1-0
Î
Chiquimulilla - Aff Guatemala02.08.26 · Primera Division, Apertura, Group A
2-0
Î
Aff Guatemala - Sacachispas26.07.26 · Primera Division, Apertura, Group A
0-1
Î
Chichicasteco FC - Aff Guatemala19.04.26 · Primera Division, Apertura, Group A
1-0

Întâlniri directe Fraijanes FC - Aff Guatemala

Fraijanes FC 0Egal 0Aff Guatemala 1
Î
Fraijanes FC - Aff Guatemala13.08.2026 · pauză 0-0
1-2

V/E/Î din perspectiva Fraijanes FC. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Fraijanes FC - Aff Guatemala

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Fraijanes FC1.3368% fără marjă
X · Egal4.6520% fără marjă
2 · Aff Guatemala7.4012% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.08
X2 2.35
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.28
Sub 2.5 1.76
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 2.07
GG Nu 1.68

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.33
Pauză peste 1.5 2.82

Analiza de dinainte de meci

Fraijanes FC - Aff Guatemala s-a jucat joi, 13 august, în Primera Division, Apertura, Group A (Guatemala). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Fraijanes FC vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Aff Guatemala are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Fraijanes FC - Aff Guatemala 1-2, pe 13 august 2026.

Casele o dau favorită pe Fraijanes FC, la 1.33, cu egalul la 4.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 68% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 2.07.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,7 pentru Fraijanes FC și 0,7 pentru Aff Guatemala. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Fraijanes FC are 63% în model, dar la 1.33 plătește sub cota corectă de 1.59. Sub 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. Cota 1.76 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 60%. Cota de 1.68 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Fraijanes FC - Aff Guatemala

Goluri estimate: 1,71 Fraijanes FC și 0,67 Aff Guatemala, total 2,38. 1X2 în model: 63% · 23% · 14%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
13%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

1-015,8%2-013,5%1-110,6%0-09,3%2-19,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-0
Cornere8-4
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startFraijanes FC · 1.33
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Fraijanes FC - Aff Guatemala?

S-a jucat joi, 13 august, ora 00:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Fraijanes FC - Aff Guatemala?

În Primera Division, Apertura, Group A (Guatemala).

Cine era favorită în Fraijanes FC - Aff Guatemala?

Fraijanes FC pleca favorită, la cota 1.33. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Fraijanes FC - Aff Guatemala?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Primera Division, Apertura, Group A

Toată liga →