Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

CanadaCanada · Premier League

Forge - FC Supra Du Quebec

Statistici și rezultat final · joi, 20 august

CanadaPremier League · Canada Final
Forge
VÎÎEV
Final3-2Pauză 2-2
FC Supra Du Quebec
ÎÎEEV
Șanse înainte de meci, după cote
Forge 58%Egal 24%FC Supra Du Quebec 19%

Forge 3-2 FC Supra Du Quebec: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Forge 3-2 FC Supra Du Quebec (pauză 2-2). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Forge, iar cotele fără marjă 58%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 3-2 avea 3,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Forgeîn meciFC Supra Du Quebec
6
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Forge vs FC Supra Du Quebec

Forge marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. FC Supra Du Quebec marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,0. La FC Supra Du Quebec, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, FC Supra Du Quebec nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Forgeultimele 5FC Supra Du Quebec
1,40
Puncte / meci
1,00
1,4
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
100%
3
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Forge și ultimele 5 FC Supra Du Quebec, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Forge2-1-2

V
Forge - FC Supra Du Quebec20.08.26 · Premier League
3-2
Î
Cavalry - Forge16.08.26 · Premier League
2-1
Î
Forge - Vancouver FC08.08.26 · Premier League
0-1
E
HFX Wanderers - Forge03.08.26 · Premier League
0-0
V
Inter Toronto - Forge27.07.26 · Premier League
1-3

FC Supra Du Quebec1-2-2

Î
Forge - FC Supra Du Quebec20.08.26 · Premier League
3-2
Î
FC Supra Du Quebec - Atletico Ottawa16.08.26 · Premier League
1-2
E
Atletico Ottawa - FC Supra Du Quebec12.08.26 · Championship
3-3
E
FC Supra Du Quebec - Cavalry09.08.26 · Premier League
1-1
V
Pacific - FC Supra Du Quebec01.08.26 · Premier League
1-2

Întâlniri directe Forge - FC Supra Du Quebec

Forge 3Egal 0FC Supra Du Quebec 0
V
Forge - FC Supra Du Quebec20.08.2026 · pauză 2-2
3-2
V
FC Supra Du Quebec - Forge05.07.2026 · pauză 0-1
1-2
V
Forge - FC Supra Du Quebec13.05.2026 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Forge. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Forge - FC Supra Du Quebec

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Forge1.5558% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · FC Supra Du Quebec4.7519% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.17
X2 2.12
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.70

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.05

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.47

Cornere

Sub 9.5 1.71
Peste 9.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

Forge - FC Supra Du Quebec s-a jucat joi, 20 august, în Premier League (Canada). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Forge vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, FC Supra Du Quebec are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 9-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Forge a câștigat de 3 ori, FC Supra Du Quebec niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Forge - FC Supra Du Quebec 3-2, pe 20 august 2026.

Casele o dau favorită pe Forge, la 1.55, cu egalul la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 58% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.70, iar GG la 1.70.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Forge și 1,2 pentru FC Supra Du Quebec. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 50% la victorie, față de 58%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Forge, modelul calculează 50%. Cota de 1.55 e sub cea corectă (2.00) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 58% în model, iar 1.70 e aproape de cota corectă (1.72). Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.70 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Forge - FC Supra Du Quebec

Goluri estimate: 1,79 Forge și 1,24 FC Supra Du Quebec, total 3,03. 1X2 în model: 50% · 23% · 27%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,7%2-19,6%1-08,6%2-07,7%1-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: FC Supra Du Quebec. FC Supra Du Quebec a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză2-2
Cornere6-3
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startForge · 1.55
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Forge - FC Supra Du Quebec?

S-a jucat joi, 20 august, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Forge - FC Supra Du Quebec?

În Premier League (Canada).

Unde s-a jucat Forge - FC Supra Du Quebec?

Pe Hamilton Stadium, joi, 20 august, ora 02:00 (ora României).

Cine era favorită în Forge - FC Supra Du Quebec?

Forge pleca favorită, la cota 1.55. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Forge - FC Supra Du Quebec?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Premier League

Toată liga →