Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

NorvegiaNorvegia · 3.Division

FK Union Carl Berner - Asker

Statistici și rezultat final · luni, 27 iulie

Norvegia3.Division · Norvegia Final
FK Union Carl Berner
ÎVVEÎ
Final1-2Pauză 0-1
Asker
VVVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
FK Union Carl Berner 22%Egal 21%Asker 57%

FK Union Carl Berner 1-2 Asker: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FK Union Carl Berner 1-2 Asker (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 54% pentru victoria lui Asker, iar cotele fără marjă 57%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG a ieșit (66%). Scorul exact 1-2 avea 9,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 2 cartonașe galbene (1-1).

FK Union Carl Bernerîn meciAsker
6
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FK Union Carl Berner vs Asker

FK Union Carl Berner marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Asker marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,6. La Asker, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,5goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
FK Union Carl Bernerultimele 5Asker
1,40
Puncte / meci
2,00
1,2
Goluri marcate / meci
2,6
1,4
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri FK Union Carl Berner și ultimele 5 Asker, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FK Union Carl Berner2-1-2

Î
Valerenga 2 - FK Union Carl Berner26.06.26 · 3.Division
2-1
V
FK Union Carl Berner - Grei20.06.26 · 3.Division
2-1
V
Konnerud - FK Union Carl Berner13.06.26 · 3.Division
0-1
Î
Heming - FK Union Carl Berner30.05.26 · 3.Division
2-0

Asker3-1-1

V
Asker - Ullern27.06.26 · 3.Division
3-2
V
Nordstrand - Asker20.06.26 · 3.Division
0-2
V
Asker - Lokomotiv Oslo13.06.26 · 3.Division
6-0
E
Ready - Asker30.05.26 · 3.Division
2-2
Î
Asker - Gamle Oslo25.05.26 · 3.Division
0-4

Ponturi FK Union Carl Berner - Asker

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FK Union Carl Berner4.0022% fără marjă
X · Egal4.3021% fără marjă
2 · Asker1.5957% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, cornere

Șansă dublă

1X 2.02
X2 1.16
12 1.16

Goluri

Sub 2.5 3.10
Peste 2.5 1.27

Ambele marchează

GG Da 1.36
GG Nu 2.90

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

FK Union Carl Berner - Asker s-a jucat luni, 27 iulie, în 3.Division (Norvegia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, FK Union Carl Berner are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7. Asker vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Asker pleacă favorită, la cota 1.59. Egalul e la 4.30, iar FK Union Carl Berner la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.27, iar GG la 1.36.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,4 pentru FK Union Carl Berner și 2,1 pentru Asker. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Asker: 54% în model, cota corectă ar fi 1.85. La 1.59, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 69%. Cota de 1.27 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 66% în model, dar la 1.36 plătește sub cota corectă de 1.52. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități FK Union Carl Berner - Asker

Goluri estimate: 1,40 FK Union Carl Berner și 2,14 Asker, total 3,54. 1X2 în model: 25% · 21% · 54%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
22%3
19%4
28%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-29,3%1-18,7%0-26,6%1-36,6%2-26,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Asker. Asker a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-1
Cornere6-2
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startAsker · 1.59
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FK Union Carl Berner - Asker?

S-a jucat luni, 27 iulie, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat FK Union Carl Berner - Asker?

În 3.Division (Norvegia).

Unde s-a jucat FK Union Carl Berner - Asker?

Pe Arena Vallhall, în Oslo, luni, 27 iulie, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în FK Union Carl Berner - Asker?

Asker pleca favorită, la cota 1.59. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în FK Union Carl Berner - Asker?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din 3.Division

Toată liga →