Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

SerbiaSerbia · Srpska Liga

FK Radnicki Valjevo - Napredak Markovac

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

SerbiaSrpska Liga · Serbia Final
FK Radnicki Valjevo
EVVÎE
Final2-1Pauză 0-1
Napredak Markovac
ÎEEEE
Șanse înainte de meci, după cote
FK Radnicki Valjevo 55%Egal 24%Napredak Markovac 21%

FK Radnicki Valjevo 2-1 Napredak Markovac: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FK Radnicki Valjevo 2-1 Napredak Markovac (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui FK Radnicki Valjevo, iar cotele fără marjă 55%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 1,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 27%), iar GG a ieșit (34%). Scorul exact 2-1 avea 7,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (11-4) și 4 cartonașe galbene (1-3).

FK Radnicki Valjevoîn meciNapredak Markovac
11
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FK Radnicki Valjevo vs Napredak Markovac

FK Radnicki Valjevo marchează și primește câte 0,6 goluri pe meci. Napredak Markovac marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,6. La FK Radnicki Valjevo, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,8goluri estimate
27%peste 2,5 goluri
34%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
FK Radnicki Valjevoultimele 5Napredak Markovac
1,60
Puncte / meci
0,80
0,6
Goluri marcate / meci
0,4
0,6
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
0
0%
Peste 2,5 goluri
0%
20%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri FK Radnicki Valjevo și ultimele 5 Napredak Markovac, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FK Radnicki Valjevo2-2-1

E
Buducnost Krusik - FK Radnicki Valjevo22.08.26 · Srpska Liga
0-0
V
FK Radnicki Valjevo - Radjevac15.08.26 · Srpska Liga
1-0
V
FK Radnicki Valjevo - Sloboda Donji Tovarnik25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Metalac GM - FK Radnicki Valjevo05.06.26 · Srpska Liga
2-0
E
FK Radnicki Valjevo - FK Josanica31.05.26 · Srpska Liga
1-1

Napredak Markovac0-4-1

Î
Napredak Markovac - Sloga Pozega22.08.26 · Srpska Liga
0-1
E
Zlatibor - Napredak Markovac15.08.26 · Srpska Liga
0-0
E
Sumadija Kragujevac - Napredak Markovac07.06.26 · Srpska Liga
0-0
E
Napredak Markovac - Metalac GM31.05.26 · Srpska Liga
1-1
E
FK Josanica - Napredak Markovac23.05.26 · Srpska Liga
1-1

Întâlniri directe FK Radnicki Valjevo - Napredak Markovac

FK Radnicki Valjevo 1Egal 0Napredak Markovac 1

V/E/Î din perspectiva FK Radnicki Valjevo. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi FK Radnicki Valjevo - Napredak Markovac

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FK Radnicki Valjevo1.6355% fără marjă
X · Egal3.7024% fără marjă
2 · Napredak Markovac4.3521% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.13
X2 2.00
12 1.19

Goluri

Sub 2.5 1.72
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 2.02
GG Nu 1.71

Analiza de dinainte de meci

FK Radnicki Valjevo - Napredak Markovac s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Srpska Liga (Serbia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

FK Radnicki Valjevo vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Napredak Markovac n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: patru egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 2-3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, FK Radnicki Valjevo a câștigat o dată, Napredak Markovac o dată. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: FK Radnicki Valjevo - Napredak Markovac 1-3, pe 21 martie 2026.

Casele o dau favorită pe FK Radnicki Valjevo, la 1.63, cu egalul la 3.70. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 2.02.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,1 pentru FK Radnicki Valjevo și 0,7 pentru Napredak Markovac. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 45% la victorie, față de 55%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 77%. Cota de 1.13 e sub cea corectă (1.30) și nu merită. Sub 2.5 goluri merită privit: 73% în model, iar 1.72 plătește peste cota corectă de 1.37. Nu marchează ambele (NG): 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. Casele dau 1.71, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități FK Radnicki Valjevo - Napredak Markovac

Goluri estimate: 1,12 FK Radnicki Valjevo și 0,70 Napredak Markovac, total 1,82. 1X2 în model: 45% · 32% · 23%. Peste 2,5: 27% (cotă corectă 3.70). GG: 34% (cotă corectă 2.94). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

16%0
30%1
27%2
16%3
7%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 73% · peste 2,5: 27% (verde).

Scoruri probabile

1-018,1%0-016,2%1-112,7%0-111,3%2-010,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Napredak Markovac. Napredak Markovac a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,1 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-1
Cornere11-4
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startFK Radnicki Valjevo · 1.63
Goluri estimate~1,8
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FK Radnicki Valjevo - Napredak Markovac?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat FK Radnicki Valjevo - Napredak Markovac?

În Srpska Liga (Serbia).

Cine era favorită în FK Radnicki Valjevo - Napredak Markovac?

FK Radnicki Valjevo pleca favorită, la cota 1.63. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în FK Radnicki Valjevo - Napredak Markovac?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din Srpska Liga

Toată liga →