Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

BraziliaBrazilia · Brasileiro - Serie C

Ferroviaria SP - Paysandu

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

BraziliaBrasileiro - Serie C · Brazilia Final
Ferroviaria SP
VEEVÎ
Final4-0Pauză 2-0
Paysandu
ÎVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Ferroviaria SP 43%Egal 29%Paysandu 28%

Ferroviaria SP 4-0 Paysandu: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ferroviaria SP 4-0 Paysandu (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 52% pentru victoria lui Ferroviaria SP, iar cotele fără marjă 43%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 50%), iar GG n-a ieșit (NG avea 48%). Scorul exact 4-0 avea 2,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (7-4) și 9 cartonașe galbene (7-2).

Ferroviaria SPîn meciPaysandu
7
Cornere
4
7
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ferroviaria SP vs Paysandu

Ferroviaria SP marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,8. Paysandu marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0. La Paysandu, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Ferroviaria SP 1, egal 1, Paysandu 1.

~2,7goluri estimate
50%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ferroviaria SPultimele 5Paysandu
1,60
Puncte / meci
1,20
1,8
Goluri marcate / meci
1,2
0,8
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Ferroviaria SP și ultimele 5 Paysandu, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ferroviaria SP2-2-1

V
Ferroviaria SP - Paysandu18.08.26 · Brasileiro - Serie C
4-0
E
Figueirense - Ferroviaria SP08.08.26 · Brasileiro - Serie C
2-2
E
Ferroviaria SP - Maranhao25.07.26 · Brasileiro - Serie C
0-0
V
Ituano - Ferroviaria SP12.07.26 · Brasileiro - Serie C
1-3
Î
Ferroviaria SP - SER Caxias05.07.26 · Brasileiro - Serie C
0-1

Paysandu2-0-3

Î
Ferroviaria SP - Paysandu18.08.26 · Brasileiro - Serie C
4-0
V
Paysandu - Confianca SE11.08.26 · Brasileiro - Serie C
2-1
Î
Amazonas - Paysandu27.07.26 · Brasileiro - Serie C
2-1
V
Paysandu - Guarani SP12.07.26 · Brasileiro - Serie C
3-2
Î
Ypiranga RS - Paysandu05.07.26 · Brasileiro - Serie C
1-0

Întâlniri directe Ferroviaria SP - Paysandu

Ferroviaria SP 1Egal 1Paysandu 1
V
Ferroviaria SP - Paysandu18.08.2026 · pauză 2-0
4-0
E
Ferroviaria SP - Paysandu21.10.2025 · pauză 1-2
2-2
Î
Paysandu - Ferroviaria SP01.07.2025 · pauză 0-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Ferroviaria SP. 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ferroviaria SP - Paysandu

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ferroviaria SP2.1743% fără marjă
X · Egal3.1529% fără marjă
2 · Paysandu3.3028% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.61
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.34
Sub 2.5 1.66
Peste 2.5 2.10

Ambele marchează

GG Da 1.85
GG Nu 1.85

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.34
Pauză peste 1.5 3.00

Cornere

Sub 9.5 2.52
Peste 9.5 1.46

Analiza de dinainte de meci

Ferroviaria SP - Paysandu s-a jucat marți, 18 august, în Brasileiro - Serie C (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ferroviaria SP vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Paysandu are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Ferroviaria SP a câștigat o dată, Paysandu o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,7 goluri în medie. Ultima: Ferroviaria SP - Paysandu 4-0, pe 18 august 2026.

Casele o dau favorită pe Ferroviaria SP, la 2.17, cu egalul la 3.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.10, iar GG la 1.85.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Ferroviaria SP și 1,0 pentru Paysandu. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 52% la victorie, față de 43%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Ferroviaria SP, modelul calculează 52%. Cota de 2.17 e peste cea corectă (1.92). Peste 1.5 goluri are 75% în model, iar 1.34 e aproape de cota corectă (1.33). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ferroviaria SP - Paysandu

Goluri estimate: 1,64 Ferroviaria SP și 1,03 Paysandu, total 2,67. 1X2 în model: 52% · 24% · 24%. Peste 2,5: 50% (cotă corectă 2.00). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
25%2
22%3
15%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 50% · peste 2,5: 50% (verde).

Scoruri probabile

1-111,7%1-011,4%2-19,6%2-09,3%0-17,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Paysandu. Paysandu a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză2-0
Cornere7-4
Cartonașe galbene7-2
Favorită la startFerroviaria SP · 2.17
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ferroviaria SP - Paysandu?

S-a jucat marți, 18 august, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Ferroviaria SP - Paysandu?

În Brasileiro - Serie C (Brazilia).

Unde s-a jucat Ferroviaria SP - Paysandu?

Pe Estadio Dr. Adhemar de Barros, în Araraquara, São Paulo, marți, 18 august, ora 02:00 (ora României).

Cine era favorită în Ferroviaria SP - Paysandu?

Ferroviaria SP pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Ferroviaria SP - Paysandu?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Brasileiro - Serie C

Toată liga →