Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

CehiaCehia · Divize D

FC Kurim - FC Chotebor

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

CehiaDivize D · Cehia Final
FC Kurim
ÎEEVV
Final8-1Pauză 3-1
FC Chotebor
VÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
FC Kurim 70%Egal 18%FC Chotebor 12%

FC Kurim 8-1 FC Chotebor: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FC Kurim 8-1 FC Chotebor (pauză 3-1). Înainte de start, modelul dădea 56% pentru victoria lui FC Kurim, iar cotele fără marjă 70%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 9 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 8-1 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (3-2) și 3 cartonașe galbene (2-1).

FC Kurimîn meciFC Chotebor
3
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FC Kurim vs FC Chotebor

FC Kurim marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. FC Chotebor marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
FC Kurimultimele 5FC Chotebor
1,60
Puncte / meci
1,20
1,8
Goluri marcate / meci
1,2
1,6
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri FC Kurim și ultimele 5 FC Chotebor, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FC Kurim2-2-1

Î
Sokol Lanzhot - FC Kurim01.08.26 · Amicale intercluburi
3-0
E
Zdirec nad Doubravou - FC Kurim26.07.26 · Cupa
1-1
E
Olympia Rajecko - FC Kurim18.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
V
Zdar nad Sazavou - FC Kurim13.06.26 · Divize D
0-2
V
FC Kurim - Sparta Brno06.06.26 · Divize D
3-1

FC Chotebor2-0-3

V
FC Chotebor - Velke Mezirici26.07.26 · Cupa
2-0
Î
Sparta Brno - FC Chotebor13.06.26 · Divize D
2-1
Î
FC Chotebor - Pelhimov06.06.26 · Divize D
1-2
V
FC Chotebor - FC Kurim30.05.26 · Divize D
1-0
Î
1.SC Znojmo - FC Chotebor24.05.26 · Divize D
3-1

Întâlniri directe FC Kurim - FC Chotebor

FC Kurim 1Egal 0FC Chotebor 1
Î
FC Chotebor - FC Kurim30.05.2026 · pauză 0-0
1-0
V
FC Kurim - FC Chotebor25.10.2025 · pauză 1-0
3-0

V/E/Î din perspectiva FC Kurim. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi FC Kurim - FC Chotebor

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FC Kurim1.2870% fără marjă
X · Egal5.1018% fără marjă
2 · FC Chotebor7.2012% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.08
X2 2.42
12 1.14

Goluri

Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.47

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Analiza de dinainte de meci

FC Kurim - FC Chotebor s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Divize D (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, FC Kurim are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 9-8. FC Chotebor vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 7.

În ultimele 2 întâlniri directe, FC Kurim a câștigat o dată, FC Chotebor o dată. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: FC Chotebor - FC Kurim 1-0, pe 30 mai 2026.

FC Kurim pleacă favorită, la cota 1.28. Egalul e la 5.10, iar FC Chotebor la 7.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 70% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.47, iar GG la 1.64.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru FC Kurim și 1,1 pentru FC Chotebor. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 56% la victorie, față de 70%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie FC Kurim are 56% în model, dar la 1.28 plătește sub cota corectă de 1.79. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.47, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.64 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități FC Kurim - FC Chotebor

Goluri estimate: 1,97 FC Kurim și 1,14 FC Chotebor, total 3,11. 1X2 în model: 56% · 22% · 22%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,0%2-19,9%1-08,8%2-08,7%3-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: FC Kurim. FC Kurim a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final8-1
Pauză3-1
Cornere3-2
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startFC Kurim · 1.28
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FC Kurim - FC Chotebor?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 11:15 (ora României) și s-a terminat 8-1.

În ce competiție s-a jucat FC Kurim - FC Chotebor?

În Divize D (Cehia).

Cine era favorită în FC Kurim - FC Chotebor?

FC Kurim pleca favorită, la cota 1.28. Meciul s-a terminat 8-1.

Câte goluri s-au marcat în FC Kurim - FC Chotebor?

9 goluri, scor final 8-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Divize D

Toată liga →