Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

MexicMexic · Liga MX U21

FC Juarez U21 - UNAM Pumas U21

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

MexicLiga MX U21 · Mexic Final
FC Juarez U21
ÎEEVÎ
Final1-0Pauză 0-0
UNAM Pumas U21
EEEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
FC Juarez U21 23%Egal 53%UNAM Pumas U21 24%

FC Juarez U21 1-0 UNAM Pumas U21: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FC Juarez U21 1-0 UNAM Pumas U21 (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui FC Juarez U21, iar cotele fără marjă 23%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 1,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG n-a ieșit (NG avea 62%). Scorul exact 1-0 avea 15,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 0 cartonașe galbene (0-0).

FC Juarez U21în meciUNAM Pumas U21
3
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FC Juarez U21 vs UNAM Pumas U21

FC Juarez U21 marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0. UNAM Pumas U21 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. La UNAM Pumas U21, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~1,9goluri estimate
29%peste 2,5 goluri
38%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
FC Juarez U21ultimele 5UNAM Pumas U21
1,00
Puncte / meci
0,80
0,6
Goluri marcate / meci
0,8
1,0
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
20%
0%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri FC Juarez U21 și ultimele 5 UNAM Pumas U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FC Juarez U211-2-2

Î
FC Juarez U21 - Puebla U2117.07.26 · Liga MX U21
0-2
E
Guadalajara U21 - FC Juarez U2110.05.26 · Liga MX U21
0-0
E
FC Juarez U21 - Guadalajara U2108.05.26 · Liga MX U21
0-0
V
FC Juarez U21 - Deportivo Toluca FC U2102.05.26 · Liga MX U21
3-0
Î
Deportivo Toluca FC U21 - FC Juarez U2129.04.26 · Liga MX U21
3-0

UNAM Pumas U210-4-1

E
Deportivo Toluca FC U21 - Pumas Unam U2121.07.26 · Liga MX U21
1-1
E
Pumas Unam U21 - Pachuca U2118.07.26 · Liga MX U21
1-1
E
Club America U21 - Pumas Unam U2102.05.26 · Liga MX U21
1-1
E
Pumas Unam U21 - Club America U2129.04.26 · Liga MX U21
1-1
Î
Pachuca U21 - Pumas Unam U2125.04.26 · Liga MX U21
3-0

Întâlniri directe FC Juarez U21 - UNAM Pumas U21

FC Juarez U21 1Egal 0UNAM Pumas U21 1
Î
Pumas Unam U21 - FC Juarez U2121.04.2026 · pauză 0-1
3-2
V
FC Juarez U21 - Pumas Unam U2123.09.2025 · pauză 1-0
3-0

V/E/Î din perspectiva FC Juarez U21. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi FC Juarez U21 - UNAM Pumas U21

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FC Juarez U213.9023% fără marjă
X · Egal1.6753% fără marjă
2 · UNAM Pumas U213.7524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.18
X2 1.16
12 1.90

Goluri

Peste 1.5 4.40
Sub 2.5 —
Peste 2.5 10.50

Ambele marchează

GG Da 7.25
GG Nu 1.05

Analiza de dinainte de meci

FC Juarez U21 - UNAM Pumas U21 s-a jucat vineri, 31 iulie, în Liga MX U21 (Mexic). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

FC Juarez U21 vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 5. UNAM Pumas U21 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: patru egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, FC Juarez U21 a câștigat o dată, UNAM Pumas U21 o dată. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Pumas Unam U21 - FC Juarez U21 3-2, pe 21 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: FC Juarez U21 are cota 3.90, UNAM Pumas U21 3.75.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru FC Juarez U21 și 0,9 pentru UNAM Pumas U21. Scorul cel mai probabil e 0-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 37% la victorie, față de 23%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, dar la 1.18 plătește sub cota corectă de 1.45. Sub 2.5 goluri: 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 62%. Cota de 1.05 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități FC Juarez U21 - UNAM Pumas U21

Goluri estimate: 1,00 FC Juarez U21 și 0,90 UNAM Pumas U21, total 1,90. 1X2 în model: 37% · 32% · 31%. Peste 2,5: 29% (cotă corectă 3.45). GG: 38% (cotă corectă 2.63). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

15%0
29%1
27%2
17%3
8%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 71% · peste 2,5: 29% (verde).

Scoruri probabile

0-015,0%1-015,0%0-113,5%1-113,5%2-07,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere3-4
Cartonașe galbene0-0
Goluri estimate~1,9
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FC Juarez U21 - UNAM Pumas U21?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 17:30 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat FC Juarez U21 - UNAM Pumas U21?

În Liga MX U21 (Mexic).

Cine era favorită în FC Juarez U21 - UNAM Pumas U21?

Niciuna clar: cotele erau 3.90 la gazde și 3.75 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în FC Juarez U21 - UNAM Pumas U21?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din Liga MX U21

Toată liga →