Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

MalawiMalawi · Super League

Ekhaya FC - Nyasa Big Bullets

Statistici și rezultat final · duminică, 19 iulie

MalawiSuper League · Malawi Final
Ekhaya FC
EEVEE
Final0-0Pauză 0-0
Nyasa Big Bullets
EVVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Ekhaya FC 24%Egal 38%Nyasa Big Bullets 38%

Ekhaya FC 0-0 Nyasa Big Bullets: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ekhaya FC 0-0 Nyasa Big Bullets (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 35% pentru egalul, iar cotele fără marjă 38%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 1,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 78%), iar GG n-a ieșit (NG avea 70%). Scorul exact 0-0 avea 20,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Ekhaya FCîn meciNyasa Big Bullets
3
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ekhaya FC vs Nyasa Big Bullets

Ekhaya FC marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. Nyasa Big Bullets marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6. La Ekhaya FC, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Ekhaya FC nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~1,6goluri estimate
22%peste 2,5 goluri
30%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Ekhaya FCultimele 5Nyasa Big Bullets
1,40
Puncte / meci
2,20
0,8
Goluri marcate / meci
1,4
0,6
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
3
0%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Ekhaya FC și ultimele 5 Nyasa Big Bullets, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ekhaya FC1-4-0

E
Mitundu Baptist - Ekhaya FC05.07.26 · Super League
0-0
V
Ekhaya FC - MAFCO28.06.26 · Super League
1-0
E
Mighty Wanderers - Ekhaya FC20.06.26 · Super League
1-1

Nyasa Big Bullets3-2-0

V
Nyasa Big Bullets - Creck Sporting FC04.07.26 · Super League
2-0
V
Nyasa Big Bullets - Masters FC29.06.26 · Super League
1-0
V
Kamuzu Barracks - Nyasa Big Bullets21.06.26 · Super League
1-2

Întâlniri directe Ekhaya FC - Nyasa Big Bullets

Ekhaya FC 0Egal 2Nyasa Big Bullets 2
E
Ekhaya FC - Nyasa Big Bullets11.07.2026 · pauză 1-0
1-1
E
Nyasa Big Bullets - Ekhaya FC13.06.2026 · pauză 0-0
1-1
Î2-0
Î0-1

V/E/Î din perspectiva Ekhaya FC. 0 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ekhaya FC - Nyasa Big Bullets

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ekhaya FC3.7524% fără marjă
X · Egal2.3538% fără marjă
2 · Nyasa Big Bullets2.3538% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.16
12 1.45

Goluri

Peste 1.5 2.35
Sub 2.5 1.10
Peste 2.5 4.60

Ambele marchează

GG Da 3.75
GG Nu 1.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 —
Pauză peste 1.5 22.00

Analiza de dinainte de meci

Ekhaya FC - Nyasa Big Bullets s-a jucat duminică, 19 iulie, în Super League (Malawi). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ekhaya FC n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: o victorie și patru egaluri. A marcat 4 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Nyasa Big Bullets n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 7-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Ekhaya FC a câștigat niciodată, Nyasa Big Bullets de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,8 goluri în medie. Ultima: Ekhaya FC - Nyasa Big Bullets 1-1, pe 11 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Nyasa Big Bullets, la 2.35, cu egalul la 2.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 38% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 4.60, iar GG la 3.75.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,7 pentru Ekhaya FC și 0,9 pentru Nyasa Big Bullets. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 75% în model, dar la 1.16 plătește sub cota corectă de 1.33. Sub 2.5 goluri: 78% în model, cota corectă ar fi 1.28. La 1.10, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 70%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.43) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Ekhaya FC - Nyasa Big Bullets

Goluri estimate: 0,67 Ekhaya FC și 0,94 Nyasa Big Bullets, total 1,61. 1X2 în model: 25% · 35% · 40%. Peste 2,5: 22% (cotă corectă 4.55). GG: 30% (cotă corectă 3.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

20%0
32%1
26%2
14%3
6%4
2%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 78% · peste 2,5: 22% (verde).

Scoruri probabile

0-020,0%0-118,8%1-013,4%1-112,6%0-28,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 35%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere3-5
Cartonașe galbene3-1
Goluri estimate~1,6
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ekhaya FC - Nyasa Big Bullets?

S-a jucat duminică, 19 iulie, ora 15:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Ekhaya FC - Nyasa Big Bullets?

În Super League (Malawi).

Cine era favorită în Ekhaya FC - Nyasa Big Bullets?

Nyasa Big Bullets pleca favorită, la cota 2.35. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Ekhaya FC - Nyasa Big Bullets?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,6.

Alte meciuri din Super League

Toată liga →