Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

VenezuelaVenezuela · Segunda Division

Dynamo Puerto - Monagas B

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

VenezuelaSegunda Division · Venezuela Final
Dynamo Puerto
ÎÎÎEE
Final2-2Pauză 1-1
Monagas B
VVVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Dynamo Puerto 39%Egal 30%Monagas B 31%

Dynamo Puerto 2-2 Monagas B: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dynamo Puerto 2-2 Monagas B (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG a ieșit (48%). Scorul exact 2-2 avea 4,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 9 cartonașe galbene (3-6).

Dynamo Puertoîn meciMonagas B
5
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
6

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dynamo Puerto vs Monagas B

Dynamo Puerto marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,8. Monagas B marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,0. Ultimele 6 întâlniri directe: Dynamo Puerto 3, egal 0, Monagas B 3.

~2,4goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
48%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Dynamo Puertoultimele 5Monagas B
0,40
Puncte / meci
2,00
0,6
Goluri marcate / meci
1,8
1,8
Goluri primite / meci
1,0
0
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Dynamo Puerto și ultimele 5 Monagas B, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dynamo Puerto0-2-3

Î
Dynamo Puerto - Monagas25.06.26 · Cupa
0-4
Î
Maritimo de la Guaira - Dynamo Puerto06.06.26 · Segunda Division
2-1
Î
Dynamo Puerto - Aragua31.05.26 · Segunda Division
1-2
E
Deportivo Miranda - Dynamo Puerto24.05.26 · Segunda Division
1-1
E
Atletico Avila FC - Dynamo Puerto17.05.26 · Segunda Division
0-0

Monagas B3-1-1

V
Aragua - Monagas B06.06.26 · Segunda Division
1-2
V
Monagas B - Deportivo Miranda31.05.26 · Segunda Division
2-0
V
Monagas B - Atletico Avila FC22.05.26 · Segunda Division
2-0
Î
Bolivar SC - Monagas B17.05.26 · Segunda Division
2-1
E
Monagas B - Mineros Guayana09.05.26 · Segunda Division
2-2

Întâlniri directe Dynamo Puerto - Monagas B

Dynamo Puerto 3Egal 0Monagas B 3
Î3-2
V
Dynamo Puerto - Monagas B01.03.2026 · pauză 1-1
2-1
V2-1
Î2-1
Î0-1
V1-2

V/E/Î din perspectiva Dynamo Puerto. 5 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Dynamo Puerto - Monagas B

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dynamo Puerto2.3039% fără marjă
X · Egal3.0030% fără marjă
2 · Monagas B2.9531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.64
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.42
Sub 2.5 1.51
Peste 2.5 2.32

Ambele marchează

GG Da 2.07
GG Nu 1.67

Analiza de dinainte de meci

Dynamo Puerto - Monagas B s-a jucat duminică, 26 iulie, în Segunda Division (Venezuela). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Dynamo Puerto n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Monagas B are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 9-5.

În ultimele 6 întâlniri directe, Dynamo Puerto a câștigat de 3 ori, Monagas B de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Monagas B - Dynamo Puerto 3-2, pe 26 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: Dynamo Puerto are cota 2.30, Monagas B 2.95. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.32, iar GG la 2.07.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,0 pentru Dynamo Puerto și 1,4 pentru Monagas B. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 27% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. Casele dau 1.64, mai mult. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 1.51 e sub cea corectă (1.79) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Dynamo Puerto - Monagas B

Goluri estimate: 1,01 Dynamo Puerto și 1,42 Monagas B, total 2,43. 1X2 în model: 27% · 27% · 46%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 48% (cotă corectă 2.08). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,6%0-112,5%1-29,0%1-08,9%0-28,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Dynamo Puerto. Dynamo Puerto a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-1
Cornere5-4
Cartonașe galbene3-6
Favorită la startDynamo Puerto · 2.30
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dynamo Puerto - Monagas B?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 23:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Dynamo Puerto - Monagas B?

În Segunda Division (Venezuela).

Cine era favorită în Dynamo Puerto - Monagas B?

Niciuna clar: cotele erau 2.30 la gazde și 2.95 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Dynamo Puerto - Monagas B?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Segunda Division

Toată liga →