Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

Dulwich Hamlet - Three Bridges

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. Final
Dulwich Hamlet
ÎVÎVE
Final2-2
Three Bridges
ÎÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Dulwich Hamlet 55%Egal 22%Three Bridges 23%

Dulwich Hamlet 2-2 Three Bridges: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dulwich Hamlet 2-2 Three Bridges. Înainte de start, modelul dădea 18% pentru egalul, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 73%), iar GG a ieșit (67%). Scorul exact 2-2 avea 5,9% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dulwich Hamlet vs Three Bridges

Dulwich Hamlet marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,2. Three Bridges marchează 1,4 goluri pe meci și primește 3,6. La Three Bridges, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,8goluri estimate
73%peste 2,5 goluri
67%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Dulwich Hamletultimele 5Three Bridges
1,40
Puncte / meci
0,00
2,2
Goluri marcate / meci
1,4
1,2
Goluri primite / meci
3,6
2
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Dulwich Hamlet și ultimele 5 Three Bridges, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dulwich Hamlet2-1-2

Î
Wingate & Finchley - Dulwich Hamlet22.08.26 · Isthmian League - PD
1-0
V
Dulwich Hamlet - Cheshunt15.08.26 · Isthmian League - PD
2-0
Î
Chatham Town - Dulwich Hamlet11.08.26 · Isthmian League - PD
3-1
V
Dulwich Hamlet - Maldon & Tiptree08.08.26 · Isthmian League - PD
6-0
E
Dulwich Hamlet - Queens Park Rangers U2101.08.26 · Amicale intercluburi
2-2

Three Bridges0-0-5

Î
Three Bridges - Aveley22.08.26 · Isthmian League - PD
1-5
Î
Chatham Town - Three Bridges15.08.26 · Isthmian League - PD
3-1
Î
Eastbourne Borough - Three Bridges11.08.26 · Isthmian League - PD
3-2
Î
Three Bridges - Dartford08.08.26 · Isthmian League - PD
2-3
Î
Three Bridges - Gosport Borough01.08.26 · Amicale intercluburi
1-4

Ponturi Dulwich Hamlet - Three Bridges

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dulwich Hamlet1.6455% fără marjă
X · Egal4.1022% fără marjă
2 · Three Bridges3.9023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.19
X2 1.95
12 1.16

Goluri

Sub 2.5 2.62
Peste 2.5 1.39

Ambele marchează

GG Da 1.46
GG Nu 2.55

Analiza de dinainte de meci

Dulwich Hamlet - Three Bridges s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Dulwich Hamlet vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 6. Three Bridges n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 7-18. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele o dau favorită pe Dulwich Hamlet, la 1.64, cu egalul la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.39, iar GG la 1.46.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,5 pentru Dulwich Hamlet și 1,3 pentru Three Bridges. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 63% la victorie, față de 55%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Dulwich Hamlet are 63% în model, iar 1.64 e aproape de cota corectă (1.59). Peste 2.5 goluri: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. Cota 1.39 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 67%. Cota de 1.46 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Dulwich Hamlet - Three Bridges

Goluri estimate: 2,49 Dulwich Hamlet și 1,30 Three Bridges, total 3,79. 1X2 în model: 63% · 18% · 19%. Peste 2,5: 73% (cotă corectă 1.37). GG: 67% (cotă corectă 1.49). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
16%2
21%3
19%4
33%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 27% · peste 2,5: 73% (verde).

Scoruri probabile

2-19,1%3-17,6%1-17,3%2-07,0%2-25,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Three Bridges. Three Bridges a primit 18 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,2 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Favorită la startDulwich Hamlet · 1.64
Goluri estimate~3,8
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dulwich Hamlet - Three Bridges?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Dulwich Hamlet - Three Bridges?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Dulwich Hamlet - Three Bridges?

Pe Champion Hill, în Dulwich, sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Dulwich Hamlet - Three Bridges?

Dulwich Hamlet pleca favorită, la cota 1.64. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Dulwich Hamlet - Three Bridges?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →