Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

Dulwich Hamlet - Cheshunt

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. Final
Dulwich Hamlet
ÎVEVÎ
Final2-0
Cheshunt
EEVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Dulwich Hamlet 48%Egal 27%Cheshunt 25%

Dulwich Hamlet 2-0 Cheshunt: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dulwich Hamlet 2-0 Cheshunt. Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Dulwich Hamlet, iar cotele fără marjă 48%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG n-a ieșit (NG avea 43%). Scorul exact 2-0 avea 7,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Dulwich Hamletîn meciCheshunt
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dulwich Hamlet vs Cheshunt

Dulwich Hamlet marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,6. Cheshunt marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La Dulwich Hamlet, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Dulwich Hamlet 1, egal 2, Cheshunt 2.

~2,9goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Dulwich Hamletultimele 5Cheshunt
1,40
Puncte / meci
1,00
2,2
Goluri marcate / meci
1,0
1,6
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Dulwich Hamlet și ultimele 5 Cheshunt, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dulwich Hamlet2-1-2

Î
Chatham Town - Dulwich Hamlet11.08.26 · Isthmian League - PD
3-1
V
Dulwich Hamlet - Maldon & Tiptree08.08.26 · Isthmian League - PD
6-0
E
Dulwich Hamlet - Queens Park Rangers U2101.08.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Dulwich Hamlet - Dorking Wanderers28.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Tonbridge Angels - Dulwich Hamlet25.07.26 · Amicale intercluburi
3-1

Cheshunt1-2-2

E
Cray Wanderers - Cheshunt11.08.26 · Isthmian League - PD
0-0
E
Cheshunt - Stanway Rovers08.08.26 · Isthmian League - PD
0-0
V
Cheshunt - Berkhamsted01.08.26 · Amicale intercluburi
3-1
Î
Potters Bar Town - Cheshunt28.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Cheshunt - Waltham Abbey25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Întâlniri directe Dulwich Hamlet - Cheshunt

Dulwich Hamlet 1Egal 2Cheshunt 2
Î0-1
E1-1
Î0-1
E1-1
V
Dulwich Hamlet - Cheshunt24.02.2024 · pauză 3-0
4-2

V/E/Î din perspectiva Dulwich Hamlet. 1 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Dulwich Hamlet - Cheshunt

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dulwich Hamlet1.8748% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Cheshunt3.6025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.78
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.75

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.05

Analiza de dinainte de meci

Dulwich Hamlet - Cheshunt s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Dulwich Hamlet are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 11-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Cheshunt vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Dulwich Hamlet a câștigat o dată, Cheshunt de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Dulwich Hamlet - Cheshunt 0-1, pe 17 ianuarie 2026.

Dulwich Hamlet pleacă favorită, la cota 1.87. Egalul e la 3.40, iar Cheshunt la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.75, iar GG la 1.70.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Dulwich Hamlet și 1,2 pentru Cheshunt. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.21, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 78%. Cota de 1.21 e sub cea corectă (1.28) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Dulwich Hamlet - Cheshunt

Goluri estimate: 1,63 Dulwich Hamlet și 1,22 Cheshunt, total 2,85. 1X2 în model: 47% · 24% · 29%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
24%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,5%1-09,4%2-19,4%2-07,7%0-17,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Dulwich Hamlet. Dulwich Hamlet a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startDulwich Hamlet · 1.87
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dulwich Hamlet - Cheshunt?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Dulwich Hamlet - Cheshunt?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Dulwich Hamlet - Cheshunt?

Pe Champion Hill, în Dulwich, sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Dulwich Hamlet - Cheshunt?

Dulwich Hamlet pleca favorită, la cota 1.87. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Dulwich Hamlet - Cheshunt?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →