Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Austria Am.Austria Am. · Regionalliga

Donaufeld - SV Oberwart

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

Austria Am.Regionalliga · Austria Am. Final
Donaufeld
ÎVVÎV
Final1-4Pauză 1-1
SV Oberwart
VÎVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Donaufeld 42%Egal 24%SV Oberwart 35%

Donaufeld 1-4 SV Oberwart: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Donaufeld 1-4 SV Oberwart (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui SV Oberwart, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG a ieșit (69%). Scorul exact 1-4 avea 2,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (4-3) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Donaufeldîn meciSV Oberwart
4
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Donaufeld vs SV Oberwart

Donaufeld marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,2. SV Oberwart marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,4. La SV Oberwart, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Donaufeld 3, egal 0, SV Oberwart 3.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Donaufeldultimele 5SV Oberwart
1,80
Puncte / meci
1,80
1,4
Goluri marcate / meci
2,0
2,2
Goluri primite / meci
2,4
3
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
100%
3
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Donaufeld și ultimele 5 SV Oberwart, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Donaufeld3-0-2

Î
Donaufeld - SV Oberwart14.08.26 · Regionalliga
1-4
V
Traiskirchen - Donaufeld07.08.26 · Regionalliga
0-1
V
Donaufeld - SV Horn31.07.26 · Regionalliga
2-1
Î
Donaufeld - Grazer AK25.07.26 · Cupa
0-4
V
Donaufeld - Admira Wacker17.07.26 · Amicale intercluburi
3-2

SV Oberwart3-0-2

V
Donaufeld - SV Oberwart14.08.26 · Regionalliga
1-4
Î
SV Oberwart - SC Warth USV07.08.26 · Regionalliga
1-2
V
Wiener Viktoria - SV Oberwart01.08.26 · Regionalliga
1-2
Î
SV Oberwart - RB Salzburg25.07.26 · Cupa
1-7

Întâlniri directe Donaufeld - SV Oberwart

Donaufeld 3Egal 0SV Oberwart 3
Î
Donaufeld - SV Oberwart14.08.2026 · pauză 1-1
1-4
V
SV Oberwart - Donaufeld27.02.2026 · pauză 0-2
2-4
Î
Donaufeld - SV Oberwart09.08.2025 · pauză 1-1
1-2
V
Donaufeld - SV Oberwart16.03.2025 · pauză 3-0
4-2
Î
SV Oberwart - Donaufeld16.08.2024 · pauză 1-0
3-1
V
SV Oberwart - Donaufeld05.04.2024 · pauză 0-2
0-6

V/E/Î din perspectiva Donaufeld. 6 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Donaufeld - SV Oberwart

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Donaufeld2.1742% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · SV Oberwart2.6035% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.50
12 1.21

Goluri

Sub 2.5 2.32
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.50

Analiza de dinainte de meci

Donaufeld - SV Oberwart s-a jucat vineri, 14 august, în Regionalliga (Austria Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Donaufeld vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, SV Oberwart are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 10-12. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 6 întâlniri directe, Donaufeld a câștigat de 3 ori, SV Oberwart de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 5,0 goluri în medie. Ultima: Donaufeld - SV Oberwart 1-4, pe 14 august 2026.

La case, diferența e mică: Donaufeld are cota 2.17, SV Oberwart 2.60. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.47.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Donaufeld și 1,8 pentru SV Oberwart. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Donaufeld are 39%, SV Oberwart 39%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 69%. Cota de 1.51 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 69% în model, iar 1.47 e aproape de cota corectă (1.45). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Donaufeld - SV Oberwart

Goluri estimate: 1,77 Donaufeld și 1,79 SV Oberwart, total 3,56. 1X2 în model: 39% · 22% · 39%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-19,0%1-28,1%2-18,0%2-27,1%0-15,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Donaufeld. Donaufeld a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: SV Oberwart. SV Oberwart a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,0 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 5,0 goluri, iar modelul estimează acum 3,6.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-4
Pauză1-1
Cornere4-3
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startDonaufeld · 2.17
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Donaufeld - SV Oberwart?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-4.

În ce competiție s-a jucat Donaufeld - SV Oberwart?

În Regionalliga (Austria Am.).

Unde s-a jucat Donaufeld - SV Oberwart?

Pe Sportplatz Donaufeld, în Wien, vineri, 14 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Donaufeld - SV Oberwart?

Niciuna clar: cotele erau 2.17 la gazde și 2.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-4.

Câte goluri s-au marcat în Donaufeld - SV Oberwart?

5 goluri, scor final 1-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Regionalliga

Toată liga →