Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

GuatemalaGuatemala · Primera Division, Apertura, Group A

Deportivo Mictlan - Nueva Santa Rosa

Statistici și rezultat final · joi, 13 august

GuatemalaPrimera Division, Apertura, Group A · Guatemala Final
Deportivo Mictlan
VEVVE
Final2-0Pauză 1-0
Nueva Santa Rosa
ÎVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Deportivo Mictlan 61%Egal 24%Nueva Santa Rosa 16%

Deportivo Mictlan 2-0 Nueva Santa Rosa: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Deportivo Mictlan 2-0 Nueva Santa Rosa (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 60% pentru victoria lui Deportivo Mictlan, iar cotele fără marjă 61%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 52%), iar GG n-a ieșit (NG avea 54%). Scorul exact 2-0 avea 11,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (5-3) și 8 cartonașe galbene (3-5).

Deportivo Mictlanîn meciNueva Santa Rosa
5
Cornere
3
3
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Deportivo Mictlan vs Nueva Santa Rosa

Deportivo Mictlan marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,2. Nueva Santa Rosa marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,0. La Deportivo Mictlan, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,6goluri estimate
48%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Deportivo Mictlanultimele 5Nueva Santa Rosa
2,20
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
1,4
0,2
Goluri primite / meci
2,0
3
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Deportivo Mictlan și ultimele 5 Nueva Santa Rosa, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Deportivo Mictlan3-2-0

V
Deportivo Mictlan - Nueva Santa Rosa13.08.26 · Primera Division, Apertura, Group A
2-0
E
Sacachispas - Deportivo Mictlan10.08.26 · Primera Division, Apertura, Group A
0-0
V
Deportivo Mictlan - Deportivo Achuapa02.08.26 · Primera Division, Apertura, Group A
1-0
V
San Benito - Deportivo Mictlan26.07.26 · Primera Division, Apertura, Group A
0-3
E
Aurora FC - Deportivo Mictlan27.04.26 · Liga Nacional - Clausura
1-1

Nueva Santa Rosa2-0-3

Î
Deportivo Mictlan - Nueva Santa Rosa13.08.26 · Primera Division, Apertura, Group A
2-0
V
Nueva Santa Rosa - Deportivo Achuapa09.08.26 · Primera Division, Apertura, Group A
2-0
Î
Fraijanes FC - Nueva Santa Rosa02.08.26 · Primera Division, Apertura, Group A
3-0
V
Nueva Santa Rosa - Champs Academy Guatemala26.07.26 · Primera Division, Apertura, Group A
4-2
Î
Nueva Santa Rosa - CD Suchitepequez31.05.26 · Primera Division, Apertura, Group A
1-3

Întâlniri directe Deportivo Mictlan - Nueva Santa Rosa

Deportivo Mictlan 1Egal 0Nueva Santa Rosa 0
V
Deportivo Mictlan - Nueva Santa Rosa13.08.2026 · pauză 1-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Deportivo Mictlan. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Deportivo Mictlan - Nueva Santa Rosa

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Deportivo Mictlan1.5161% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · Nueva Santa Rosa5.8516% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.09
X2 2.35
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.83
Peste 2.5 1.87

Ambele marchează

GG Da 2.02
GG Nu 1.72

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.35
Pauză peste 1.5 2.77

Cornere

Sub 9.5 1.68
Peste 9.5 2.07

Analiza de dinainte de meci

Deportivo Mictlan - Nueva Santa Rosa s-a jucat joi, 13 august, în Primera Division, Apertura, Group A (Guatemala). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Deportivo Mictlan n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 7 goluri și a primit 1. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Nueva Santa Rosa are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-10.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Deportivo Mictlan - Nueva Santa Rosa 2-0, pe 13 august 2026.

Casele o dau favorită pe Deportivo Mictlan, la 1.51, cu egalul la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 61% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.87, iar GG la 2.02.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,8 pentru Deportivo Mictlan și 0,8 pentru Nueva Santa Rosa. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Deportivo Mictlan are 60% în model, dar la 1.51 plătește sub cota corectă de 1.67. Peste 1.5 goluri: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.25, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Deportivo Mictlan - Nueva Santa Rosa

Goluri estimate: 1,77 Deportivo Mictlan și 0,81 Nueva Santa Rosa, total 2,58. 1X2 în model: 60% · 23% · 17%. Peste 2,5: 48% (cotă corectă 2.08). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
19%1
25%2
22%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 52% · peste 2,5: 48% (verde).

Scoruri probabile

1-013,4%2-011,9%1-110,9%2-19,6%0-07,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Nueva Santa Rosa. Nueva Santa Rosa a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere5-3
Cartonașe galbene3-5
Favorită la startDeportivo Mictlan · 1.51
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Deportivo Mictlan - Nueva Santa Rosa?

S-a jucat joi, 13 august, ora 05:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Deportivo Mictlan - Nueva Santa Rosa?

În Primera Division, Apertura, Group A (Guatemala).

Unde s-a jucat Deportivo Mictlan - Nueva Santa Rosa?

Pe Stadionul La Asuncion, în Asunción Mita, joi, 13 august, ora 05:00 (ora României).

Cine era favorită în Deportivo Mictlan - Nueva Santa Rosa?

Deportivo Mictlan pleca favorită, la cota 1.51. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Deportivo Mictlan - Nueva Santa Rosa?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Primera Division, Apertura, Group A

Toată liga →