Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

PeruPeru · Liga 1

Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

PeruLiga 1 · Peru Final
Deportivo Garcilaso
VVÎEV
Final2-0Pauză 1-0
UCV Moquegua
EEEEE
Șanse înainte de meci, după cote
Deportivo Garcilaso 60%Egal 24%UCV Moquegua 16%

Deportivo Garcilaso 2-0 UCV Moquegua: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Deportivo Garcilaso 2-0 UCV Moquegua (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 54% pentru victoria lui Deportivo Garcilaso, iar cotele fără marjă 60%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG n-a ieșit (NG avea 64%). Scorul exact 2-0 avea 12,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 3 cartonașe galbene (0-3).

Deportivo Garcilasoîn meciUCV Moquegua
5
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Deportivo Garcilaso vs UCV Moquegua

Deportivo Garcilaso marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6. UCV Moquegua marchează și primește câte 0,4 goluri pe meci. La UCV Moquegua, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,0goluri estimate
33%peste 2,5 goluri
36%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Deportivo Garcilasoultimele 5UCV Moquegua
2,00
Puncte / meci
1,00
1,4
Goluri marcate / meci
0,4
0,6
Goluri primite / meci
0,4
3
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Deportivo Garcilaso și ultimele 5 UCV Moquegua, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Deportivo Garcilaso3-1-1

V
AD Tarma - Deportivo Garcilaso02.08.26 · Liga 1
0-1
V
Deportivo Garcilaso - FC Cajamarca27.07.26 · Liga 1
2-1
Î1-0
E
UCV Moquegua - Deportivo Garcilaso12.07.26 · Cupa Ligii
0-0
V4-1

UCV Moquegua0-5-0

E
UCV Moquegua - FBC Melgar02.08.26 · Liga 1
0-0
E
UTC de Cajamarca - UCV Moquegua26.07.26 · Liga 1
0-0
E
UCV Moquegua - Comerciantes Unidos18.07.26 · Liga 1
2-2
E
UCV Moquegua - Deportivo Garcilaso12.07.26 · Cupa Ligii
0-0
E
FBC Melgar - UCV Moquegua29.06.26 · Cupa Ligii
0-0

Întâlniri directe Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua

Deportivo Garcilaso 0Egal 1UCV Moquegua 1
E
UCV Moquegua - Deportivo Garcilaso12.07.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
UCV Moquegua - Deportivo Garcilaso23.02.2026 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Deportivo Garcilaso. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Deportivo Garcilaso1.5360% fără marjă
X · Egal3.9024% fără marjă
2 · UCV Moquegua5.7016% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.11
X2 2.30
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.28
Sub 2.5 1.82
Peste 2.5 1.88

Ambele marchează

GG Da 2.00
GG Nu 1.72

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.67

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua s-a jucat duminică, 9 august, în Liga 1 (Peru). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Deportivo Garcilaso are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 7-3. UCV Moquegua n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci egaluri. A marcat 2 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Deportivo Garcilaso a câștigat niciodată, UCV Moquegua o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 0,5 goluri în medie. Ultima: UCV Moquegua - Deportivo Garcilaso 0-0, pe 12 iulie 2026.

Deportivo Garcilaso pleacă favorită, la cota 1.53. Egalul e la 3.90, iar UCV Moquegua la 5.70. Fără marja caselor, asta înseamnă 60% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.88, iar GG la 2.00.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,4 pentru Deportivo Garcilaso și 0,7 pentru UCV Moquegua. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Deportivo Garcilaso, modelul calculează 54%. Cota de 1.53 e sub cea corectă (1.85) și nu merită. Sub 2.5 goluri merită privit: 67% în model, iar 1.82 plătește peste cota corectă de 1.49. Nu marchează ambele (NG): 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Casele dau 1.72, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua

Goluri estimate: 1,36 Deportivo Garcilaso și 0,66 UCV Moquegua, total 2,02. 1X2 în model: 54% · 28% · 18%. Peste 2,5: 33% (cotă corectă 3.03). GG: 36% (cotă corectă 2.78). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
27%1
27%2
18%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 67% · peste 2,5: 33% (verde).

Scoruri probabile

1-018,0%0-013,3%2-012,3%1-111,9%0-18,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: UCV Moquegua. UCV Moquegua a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,4 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere5-4
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startDeportivo Garcilaso · 1.53
Goluri estimate~2,0
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua?

În Liga 1 (Peru).

Unde s-a jucat Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua?

Pe Stadionul Inca Garcilaso de la Vega, în Cusco, duminică, 9 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua?

Deportivo Garcilaso pleca favorită, la cota 1.53. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Liga 1

Toată liga →