Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

Dartford - Welling United

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. Final
Dartford
VVVVV
Final0-3
Welling United
VÎVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Dartford 49%Egal 26%Welling United 25%

Dartford 0-3 Welling United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dartford 0-3 Welling United. Înainte de start, modelul dădea 24% pentru victoria lui Welling United, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG n-a ieșit (NG avea 45%). Scorul exact 0-3 avea 1,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Dartfordîn meciWelling United
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dartford vs Welling United

Dartford marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,6. Welling United marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,9goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Dartfordultimele 5Welling United
3,00
Puncte / meci
1,40
2,4
Goluri marcate / meci
1,4
0,6
Goluri primite / meci
1,2
5
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
20%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Dartford și ultimele 5 Welling United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dartford5-0-0

V
Maldon & Tiptree - Dartford15.08.26 · Isthmian League - PD
1-2
V
Dartford - Brentwood Town11.08.26 · Isthmian League - PD
1-0
V
Three Bridges - Dartford08.08.26 · Isthmian League - PD
2-3
V
Dartford - Ashford United01.08.26 · Amicale intercluburi
4-0
V
Faversham T. - Dartford25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2

Welling United2-1-2

V
Welling United - Stanway Rovers15.08.26 · Isthmian League - PD
4-0
Î
Leatherhead - Welling United11.08.26 · Isthmian League - PD
4-1
V
Welling United - Whitehawk08.08.26 · Isthmian League - PD
2-0
Î
Folkestone Invicta - Welling United01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Welling United - Billericay Town28.07.26 · Amicale intercluburi
0-0

Întâlniri directe Dartford - Welling United

Dartford 2Egal 0Welling United 0
V
Welling United - Dartford28.02.2026 · pauză 0-0
0-1
V3-1

V/E/Î din perspectiva Dartford. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Dartford - Welling United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dartford1.8549% fără marjă
X · Egal3.4526% fără marjă
2 · Welling United3.5525% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.12
X2 2.15
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.10
Peste 2.5 1.65

Ambele marchează

GG Da 1.74
GG Nu 1.97

Analiza de dinainte de meci

Dartford - Welling United s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Dartford n-a pierdut niciunul (cinci victorii). Golaveraj: 12-3. Welling United vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6.

În ultimele 2 întâlniri directe, Dartford a câștigat de 2 ori, Welling United niciodată. Ultima: Welling United - Dartford 0-1, pe 28 februarie 2026.

Dartford pleacă favorită, la cota 1.85. Egalul e la 3.45, iar Welling United la 3.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.65, iar GG la 1.74.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,8 pentru Dartford și 1,1 pentru Welling United. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Dartford, modelul calculează 53%. Cota de 1.85 e corectă, fără plus. Peste 1.5 goluri are 78% în model, dar la 1.18 plătește sub cota corectă de 1.28. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Dartford - Welling United

Goluri estimate: 1,76 Dartford și 1,10 Welling United, total 2,86. 1X2 în model: 53% · 23% · 24%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
24%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%1-010,1%2-19,8%2-08,9%0-16,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startDartford · 1.85
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dartford - Welling United?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Dartford - Welling United?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Dartford - Welling United?

Pe Princes Park, în Dartford, Kent, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Dartford - Welling United?

Dartford pleca favorită, la cota 1.85. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Dartford - Welling United?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →