Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

PeruPeru · Liga 1

Cusco - Juan Pablo II

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

PeruLiga 1 · Peru Final
Cusco
VÎVÎV
Final2-0Pauză 2-0
Juan Pablo II
ÎEÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Cusco 69%Egal 18%Juan Pablo II 13%

Cusco 2-0 Juan Pablo II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cusco 2-0 Juan Pablo II (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 61% pentru victoria lui Cusco, iar cotele fără marjă 69%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG n-a ieșit (NG avea 45%). Scorul exact 2-0 avea 10,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (8-5) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Cuscoîn meciJuan Pablo II
8
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cusco vs Juan Pablo II

Cusco marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,4. Juan Pablo II marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. La Cusco, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Cusco 2, egal 1, Juan Pablo II 1.

~3,1goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
2-0scorul cel mai probabil
Cuscoultimele 5Juan Pablo II
1,80
Puncte / meci
1,00
2,4
Goluri marcate / meci
0,8
1,4
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
20%
80%
Ambele marchează
20%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Cusco și ultimele 5 Juan Pablo II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cusco3-0-2

V
Cusco - Juan Pablo II15.08.26 · Liga 1
2-0
Î
Comerciantes Unidos - Cusco07.08.26 · Liga 1
3-1
V
Cusco - UTC de Cajamarca02.08.26 · Liga 1
4-1
Î
Universitario de Deportes - Cusco25.07.26 · Liga 1
2-1
V
Cusco - Alianza Atletico19.07.26 · Liga 1
4-1

Juan Pablo II1-2-2

Î
Cusco - Juan Pablo II15.08.26 · Liga 1
2-0
E
Juan Pablo II - Atletico Grau08.08.26 · Liga 1
0-0
Î
Sporting Cristal - Juan Pablo II02.08.26 · Liga 1
2-0
V
Juan Pablo II - Cienciano25.07.26 · Liga 1
2-0
E
FC Cajamarca - Juan Pablo II17.07.26 · Liga 1
2-2

Întâlniri directe Cusco - Juan Pablo II

Cusco 2Egal 1Juan Pablo II 1
V
Cusco - Juan Pablo II15.08.2026 · pauză 2-0
2-0
Î
Juan Pablo II - Cusco01.03.2026 · pauză 1-1
2-1
E
Juan Pablo II - Cusco22.08.2025 · pauză 0-0
0-0
V
Cusco - Juan Pablo II06.04.2025 · pauză 2-0
4-2

V/E/Î din perspectiva Cusco. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cusco - Juan Pablo II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cusco1.3469% fără marjă
X · Egal5.0018% fără marjă
2 · Juan Pablo II7.1013% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.07
X2 2.95
12 1.13

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.50

Ambele marchează

GG Da 1.78
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.64
Pauză peste 1.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

Cusco - Juan Pablo II s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Liga 1 (Peru). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Cusco vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Juan Pablo II are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Cusco a câștigat de 2 ori, Juan Pablo II o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Cusco - Juan Pablo II 2-0, pe 15 august 2026.

Casele o dau favorită pe Cusco, la 1.34, cu egalul la 5.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.50, iar GG la 1.78.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Cusco și 1,0 pentru Juan Pablo II. Scorul cel mai probabil e 2-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 61% la victorie, față de 69%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Cusco: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. La 1.34, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.50 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-0.

Probabilități Cusco - Juan Pablo II

Goluri estimate: 2,05 Cusco și 1,00 Juan Pablo II, total 3,05. 1X2 în model: 61% · 21% · 18%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

2-010,0%2-110,0%1-09,7%1-19,7%3-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză2-0
Cornere8-5
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startCusco · 1.34
Goluri estimate~3,1
Scor probabil2-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cusco - Juan Pablo II?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Cusco - Juan Pablo II?

În Liga 1 (Peru).

Unde s-a jucat Cusco - Juan Pablo II?

Pe Stadionul Inca Garcilaso de la Vega, în Cusco, sâmbătă, 15 august, ora 02:00 (ora României).

Cine era favorită în Cusco - Juan Pablo II?

Cusco pleca favorită, la cota 1.34. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Cusco - Juan Pablo II?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Liga 1

Toată liga →