Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

Cray Wanderers - Cheshunt

Statistici și rezultat final · marți, 11 august

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. Final
Cray Wanderers
EÎVVV
Final0-0Pauză 0-0
Cheshunt
EVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Cray Wanderers 48%Egal 31%Cheshunt 21%

Cray Wanderers 0-0 Cheshunt: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cray Wanderers 0-0 Cheshunt (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG n-a ieșit (NG avea 53%). Scorul exact 0-0 avea 9,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 3 cartonașe galbene (0-3).

Cray Wanderersîn meciCheshunt
4
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cray Wanderers vs Cheshunt

Cray Wanderers marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. Cheshunt marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. La Cheshunt, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Cheshunt nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,4goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Cray Wanderersultimele 5Cheshunt
2,00
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,2
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
4
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Cray Wanderers și ultimele 5 Cheshunt, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cray Wanderers3-1-1

E
Wingate & Finchley - Cray Wanderers08.08.26 · Isthmian League - PD
1-1
Î
Faversham T. - Cray Wanderers01.08.26 · Amicale intercluburi
4-2
V
Cray Wanderers - Cray Valley21.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Cray Wanderers - Tonbridge Angels18.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Cray Wanderers - Folkestone Invicta14.07.26 · Amicale intercluburi
3-1

Cheshunt2-1-2

E
Cheshunt - Stanway Rovers08.08.26 · Isthmian League - PD
0-0
V
Cheshunt - Berkhamsted01.08.26 · Amicale intercluburi
3-1
Î
Potters Bar Town - Cheshunt28.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Cheshunt - Waltham Abbey25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Cheshunt - Leyton Orient21.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Întâlniri directe Cray Wanderers - Cheshunt

Cray Wanderers 4Egal 1Cheshunt 0
V2-1
E1-1
V2-1
V0-1
V0-1

V/E/Î din perspectiva Cray Wanderers. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cray Wanderers - Cheshunt

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cray Wanderers1.8748% fără marjă
X · Egal2.8531% fără marjă
2 · Cheshunt4.3021% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.12
X2 1.72
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.67
Sub 2.5 1.28
Peste 2.5 2.95

Ambele marchează

GG Da 2.65
GG Nu 1.40

Analiza de dinainte de meci

Cray Wanderers - Cheshunt s-a jucat marți, 11 august, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Cray Wanderers vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Cheshunt are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Cray Wanderers a câștigat de 4 ori, Cheshunt niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Cray Wanderers - Cheshunt 2-1, pe 28 februarie 2026.

Casele o dau favorită pe Cray Wanderers, la 1.87, cu egalul la 2.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.95, iar GG la 2.65.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Cray Wanderers și 1,0 pentru Cheshunt. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.12, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.28 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Cray Wanderers - Cheshunt

Goluri estimate: 1,36 Cray Wanderers și 1,00 Cheshunt, total 2,36. 1X2 în model: 45% · 27% · 28%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

1-012,8%1-112,8%0-09,4%0-19,4%2-08,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,8 goluri, după cote 1,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere4-2
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startCray Wanderers · 1.87
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cray Wanderers - Cheshunt?

S-a jucat marți, 11 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Cray Wanderers - Cheshunt?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Cray Wanderers - Cheshunt?

Pe Flamingo Park, în Chislehurst, marți, 11 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Cray Wanderers - Cheshunt?

Cray Wanderers pleca favorită, la cota 1.87. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Cray Wanderers - Cheshunt?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →