Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

MexicMexic · Liga de Expansion MX - Apertura

Correcaminos UAT - CD Tapatio

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

MexicLiga de Expansion MX - Apertura · Mexic Final
Correcaminos UAT
ÎVVEE
Final2-3Pauză 2-1
CD Tapatio
VÎVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Correcaminos UAT 49%Egal 25%CD Tapatio 26%

Correcaminos UAT 2-3 CD Tapatio: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Correcaminos UAT 2-3 CD Tapatio (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui CD Tapatio, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 2-3 avea 2,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (9-7) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Correcaminos UATîn meciCD Tapatio
9
Cornere
7
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Correcaminos UAT vs CD Tapatio

Correcaminos UAT marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,6. CD Tapatio marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. La Correcaminos UAT, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Correcaminos UAT nu a câștigat niciuna dintre ultimele 6 întâlniri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Correcaminos UATultimele 5CD Tapatio
1,60
Puncte / meci
1,40
2,2
Goluri marcate / meci
1,2
1,6
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Correcaminos UAT și ultimele 5 CD Tapatio, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Correcaminos UAT2-2-1

Î
Correcaminos UAT - CD Tapatio15.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
2-3
V
Leones Negros - Correcaminos UAT07.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-3
V
Correcaminos UAT - Tepatitlan01.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
3-1
E
Mineros Zacatecas - Correcaminos UAT25.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
3-3
E
Correcaminos UAT - Guadalajara04.07.26 · Amicale intercluburi
0-0

CD Tapatio2-1-2

V
Correcaminos UAT - CD Tapatio15.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
2-3
Î
Venados - CD Tapatio09.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
3-2
V
CD Tapatio - Jaiba Brava02.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-0
E
CD Tapatio - Cruz Azul Hid.27.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
0-0
Î
Cancun FC - CD Tapatio27.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
1-0

Întâlniri directe Correcaminos UAT - CD Tapatio

Correcaminos UAT 0Egal 3CD Tapatio 3
Î
Correcaminos UAT - CD Tapatio15.08.2026 · pauză 2-1
2-3
E
Correcaminos UAT - CD Tapatio28.02.2026 · pauză 0-1
2-2
E
CD Tapatio - Correcaminos UAT20.09.2025 · pauză 1-0
2-2
Î
CD Tapatio - Correcaminos UAT12.04.2025 · pauză 2-0
4-0
Î
Correcaminos UAT - CD Tapatio25.10.2024 · pauză 0-2
0-3
E
CD Tapatio - Correcaminos UAT21.03.2024 · pauză 0-1
2-2

V/E/Î din perspectiva Correcaminos UAT. 6 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Correcaminos UAT - CD Tapatio

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Correcaminos UAT1.8849% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · CD Tapatio3.5526% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.85
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.70

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.46
Pauză peste 1.5 2.42

Cornere

Sub 9.5 2.00
Peste 9.5 1.72

Analiza de dinainte de meci

Correcaminos UAT - CD Tapatio s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Correcaminos UAT are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 11-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. CD Tapatio vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 6.

În ultimele 6 întâlniri directe, Correcaminos UAT a câștigat niciodată, CD Tapatio de 3 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Correcaminos UAT - CD Tapatio 2-3, pe 15 august 2026.

Correcaminos UAT pleacă favorită, la cota 1.88. Egalul e la 3.60, iar CD Tapatio la 3.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.70, iar GG la 1.65.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Correcaminos UAT și 1,3 pentru CD Tapatio. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 71%. Cota de 1.20 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 57% în model, iar 1.70 e aproape de cota corectă (1.75). Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.65 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Correcaminos UAT - CD Tapatio

Goluri estimate: 1,69 Correcaminos UAT și 1,28 CD Tapatio, total 2,97. 1X2 în model: 47% · 24% · 29%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%2-19,4%1-08,7%2-07,3%1-27,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Correcaminos UAT. Correcaminos UAT a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 4,0 goluri, iar modelul estimează acum 3,0.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Pauză2-1
Cornere9-7
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startCorrecaminos UAT · 1.88
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Correcaminos UAT - CD Tapatio?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 04:00 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat Correcaminos UAT - CD Tapatio?

În Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic).

Cine era favorită în Correcaminos UAT - CD Tapatio?

Correcaminos UAT pleca favorită, la cota 1.88. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în Correcaminos UAT - CD Tapatio?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Liga de Expansion MX - Apertura

Toată liga →