Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Sud

Chertsey Town - Berkhamsted

Statistici și rezultat final · marți, 11 august

Anglia Am.Southern League - PD Sud · Anglia Am. Final
Chertsey Town
VVVEV
Final4-1
Berkhamsted
VÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Chertsey Town 40%Egal 28%Berkhamsted 32%

Chertsey Town 4-1 Berkhamsted: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Chertsey Town 4-1 Berkhamsted. Înainte de start, modelul dădea 52% pentru victoria lui Chertsey Town, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 4-1 avea 2,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (8-3) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Chertsey Townîn meciBerkhamsted
8
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Chertsey Town vs Berkhamsted

Chertsey Town marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8. Berkhamsted marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,4. La Berkhamsted, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Chertsey Townultimele 5Berkhamsted
2,60
Puncte / meci
1,20
2,0
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
2,4
4
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Chertsey Town și ultimele 5 Berkhamsted, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Chertsey Town4-1-0

V
Gloucester City - Chertsey Town08.08.26 · Southern League - PD Sud
0-1
V
Chertsey Town - Westfield31.07.26 · Amicale intercluburi
4-2
V
Chertsey Town - Chesham United28.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Chertsey Town - Hampton & Richmond25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Chertsey Town - Wealdstone21.07.26 · Amicale intercluburi
2-0

Berkhamsted2-0-3

V
Berkhamsted - Havant & Waterlooville08.08.26 · Southern League - PD Sud
2-0
Î
Cheshunt - Berkhamsted01.08.26 · Amicale intercluburi
3-1
V
Hertford T. - Berkhamsted28.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
St Albans City - Berkhamsted21.07.26 · Amicale intercluburi
4-0
Î
Berkhamsted - Real Bedford18.07.26 · Amicale intercluburi
2-4

Întâlniri directe Chertsey Town - Berkhamsted

Chertsey Town 1Egal 0Berkhamsted 1
V1-2
Î0-1

V/E/Î din perspectiva Chertsey Town. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Chertsey Town - Berkhamsted

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Chertsey Town2.3240% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Berkhamsted2.8532% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.52
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.39
Pauză peste 1.5 2.65

Analiza de dinainte de meci

Chertsey Town - Berkhamsted s-a jucat marți, 11 august, în Southern League - PD Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Chertsey Town n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 10-4. Berkhamsted vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Chertsey Town a câștigat o dată, Berkhamsted o dată. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Berkhamsted - Chertsey Town 1-2, pe 20 decembrie 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.32 pentru gazde, 2.85 pentru oaspeți și 3.25 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.65.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Chertsey Town și 1,2 pentru Berkhamsted. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 52% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Chertsey Town, modelul calculează 52%. Cota de 2.32 e peste cea corectă (1.92). Peste 2.5 goluri are 58% în model, iar 1.80 e aproape de cota corectă (1.72). Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Cota 1.65 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Chertsey Town - Berkhamsted

Goluri estimate: 1,82 Chertsey Town și 1,19 Berkhamsted, total 3,01. 1X2 în model: 52% · 23% · 25%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,7%2-19,7%1-09,0%2-08,2%1-26,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Berkhamsted. Berkhamsted a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,3 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Cornere8-3
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startChertsey Town · 2.32
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Chertsey Town - Berkhamsted?

S-a jucat marți, 11 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Chertsey Town - Berkhamsted?

În Southern League - PD Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Chertsey Town - Berkhamsted?

Pe Alwyns Lane, în Chertsey, marți, 11 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Chertsey Town - Berkhamsted?

Niciuna clar: cotele erau 2.32 la gazde și 2.85 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Chertsey Town - Berkhamsted?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Southern League - PD Sud

Toată liga →