Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

Chatham Town - Three Bridges

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. Final
Chatham Town
VÎÎVÎ
Final3-1
Three Bridges
ÎÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Chatham Town 54%Egal 23%Three Bridges 22%

Chatham Town 3-1 Three Bridges: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Chatham Town 3-1 Three Bridges. Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Chatham Town, iar cotele fără marjă 54%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG a ieșit (68%). Scorul exact 3-1 avea 6,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Chatham Townîn meciThree Bridges
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Chatham Town vs Three Bridges

Chatham Town marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. Three Bridges marchează 2,0 goluri pe meci și primește 3,2. La Three Bridges, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Chatham Townultimele 5Three Bridges
1,20
Puncte / meci
0,60
1,2
Goluri marcate / meci
2,0
1,8
Goluri primite / meci
3,2
2
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Chatham Town și ultimele 5 Three Bridges, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Chatham Town2-0-3

V
Chatham Town - Dulwich Hamlet11.08.26 · Isthmian League - PD
3-1
Î
St Albans City - Chatham Town08.08.26 · Isthmian League - PD
3-1
Î
Chatham Town - Maidstone United01.08.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Dorking Wanderers - Chatham Town21.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Chatham Town - Margate18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Three Bridges1-0-4

Î
Eastbourne Borough - Three Bridges11.08.26 · Isthmian League - PD
3-2
Î
Three Bridges - Dartford08.08.26 · Isthmian League - PD
2-3
Î
Three Bridges - Gosport Borough01.08.26 · Amicale intercluburi
1-4
V
Three Bridges - Steyning Town FC29.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
Î
Three Bridges - Croydon Ath21.07.26 · Amicale intercluburi
2-4

Ponturi Chatham Town - Three Bridges

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Chatham Town1.6554% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Three Bridges4.0022% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.18
X2 1.90
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.58

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Analiza de dinainte de meci

Chatham Town - Three Bridges s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Chatham Town are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Three Bridges vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 16. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Chatham Town pleacă favorită, la cota 1.65. Egalul e la 3.90, iar Three Bridges la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.58, iar GG la 1.60.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Chatham Town și 1,5 pentru Three Bridges. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Chatham Town, modelul calculează 50%. Cota de 1.65 e sub cea corectă (2.00) și nu merită. Peste 2.5 goluri merită privit: 69% în model, iar 1.58 plătește peste cota corectă de 1.45. Ambele marchează (GG): 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Casele dau 1.60, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Chatham Town - Three Bridges

Goluri estimate: 2,04 Chatham Town și 1,52 Three Bridges, total 3,56. 1X2 în model: 50% · 21% · 29%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

2-19,0%1-18,8%2-26,8%1-26,7%3-16,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Chatham Town. Chatham Town a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Three Bridges. Three Bridges a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,1 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startChatham Town · 1.65
Goluri estimate~3,6
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Chatham Town - Three Bridges?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Chatham Town - Three Bridges?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Chatham Town - Three Bridges?

Pe The Bauvill Stadium, în Chatham, Kent, sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Chatham Town - Three Bridges?

Chatham Town pleca favorită, la cota 1.65. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Chatham Town - Three Bridges?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →