Sâmbătă17 octombrie
Live 250 Pune pont

SpaniaSpania · Primera Federacion (F)

CFF Caceres (F) – Atletico Madrid B (F)

CFF Caceres (F)
VVVÎÎ
13:00 Duminică, 18 octombrie
11.95 X3.30 23.45
1X1.23 X21.67 121.25

Ultimele 5 / 5: CFF Caceres (F) marchează 1.8 și primește 1.2. Atletico Madrid B (F) 3.0 / 2.6.

1X2, fără marjă

Gazdă 46% · Egal 27% · Oaspete 26%

Goluri / meci

1.8 + 3.0

Peste 2.5

— · forma 60% / 80%

GG

—

Analiză CFF Caceres (F) – Atletico Madrid B (F)

CFF Caceres (F) o primește pe Atletico Madrid B (F) duminică, 18 octombrie, ora 13:00 (ora României), în Primera Federacion (F) (Spania). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.

CFF Caceres (F) are un bilanț de 3-0-2 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,80 puncte pe meci, cu 9 goluri marcate și 6 goluri primite (1,8 marcate și 1,2 primite în medie). În 60% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 20% au înscris ambele echipe. Atletico Madrid B (F) are un bilanț de 4-0-1 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 2,40 puncte pe meci, cu 15 goluri marcate și 13 goluri primite (3,0 marcate și 2,6 primite în medie). În 80% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 80% au înscris ambele echipe. Pe formă, Atletico Madrid B (F) stă mai bine, cu o diferență de 0,60 puncte pe meci.

În ultimele 3 întâlniri directe din baza noastră, CFF Caceres (F) a câștigat 1, Atletico Madrid B (F) a câștigat 1, iar 1 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 1,7 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 1 din 3 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 0 din 3. Ultima întâlnire, pe 25.04.2026, s-a terminat Atletico Madrid B (F) 0–2 CFF Caceres (F).

La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 1.95 / 3.30 / 3.45. După ce scoatem marja (aproximativ 10,6% pe piața asta), rămân 46% pentru CFF Caceres (F), 27% pentru egal și 26% pentru Atletico Madrid B (F). Favorită e CFF Caceres (F).

Pentru că lipsesc cotele de goluri, modelul pleacă doar de la forma recentă și ajunge la 2,20 goluri estimate pentru CFF Caceres (F) și 2,10 pentru Atletico Madrid B (F), adică 4,30 în total. Cu aceste valori, CFF Caceres (F) câștigă în 42% din cazuri, egalul iese în 20%, iar Atletico Madrid B (F) câștigă în 38%. Peste 2.5 goluri are 80%, GG are 78%, iar cel mai probabil scor exact este 2–2, cu 7,2%.

Statistici-cheie
IndicatorCFF Caceres (F)Atletico Madrid B (F)
Meciuri analizate55
V-E-Î3-0-24-0-1
Puncte / meci1,802,40
Goluri marcate (medie)9 (1,8)15 (3,0)
Goluri primite (medie)6 (1,2)13 (2,6)
% Peste 2.560%80%
% GG20%80%
Victorii H2H (3 meciuri)11
Goluri estimate (model)2,202,10
Șanse de victorie (model)42%38%

Goluri estimate

2,20 – 2,10 · total 4,30

1X2 model

42% · 20% · 38%

Peste 2.5 model

80% · cotă corectă 1.25

GG model

78% · cotă corectă 1.28

Distribuția golurilor
1%0
6%1
13%2
18%3
19%4
43%5+

Sub 2.5: 20% · Peste 2.5: 80% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
CFF Caceres. ↓ / Atletico Ma. →012345
0 1,4 2,8 3,0 2,1 1,1 0,5
1 3,0 6,3 6,6 4,6 2,4 1,0
2 3,3 6,9 7,2 5,1 2,7 1,1
3 2,4 5,1 5,3 3,7 2,0 0,8
4 1,3 2,8 2,9 2,0 1,1 0,5
5 0,6 1,2 1,3 0,9 0,5 0,2

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri CFF Caceres (F), coloane = goluri Atletico Madrid B (F).

Factori de risc

  • Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
  • Apărare vulnerabilă: Atletico Madrid B (F). Atletico Madrid B (F) primește 2,6 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
  • Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 10,6% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
  • Istoricul spune altceva. Întâlnirile directe au avut în medie 1,7 goluri, față de 4,30 cât estimează modelul acum.
  • Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.

Verdict

Niciun rezultat nu iese clar în față: CFF Caceres (F) 42%, egal 20%, Atletico Madrid B (F) 38%. Peste 2.5 goluri are 80% în model (cotă corectă 1.25). Ambele marchează (GG) are 78% în model (cotă corectă 1.28). Scorul cel mai probabil: 2–2 (7,2%).

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model

Comparație
1.8
Goluri / meci
3.0
1.2
Primite / meci
2.6
60%
Victorii
80%
60%
Peste 2.5
80%
20%
GG
80%

Întrebări frecvente

La ce oră începe CFF Caceres (F) – Atletico Madrid B (F)?

Meciul începe duminică, 18 octombrie, ora 13:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.

În ce competiție se joacă CFF Caceres (F) – Atletico Madrid B (F)?

Meciul face parte din Primera Federacion (F) (Spania). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.

Ce spun cotele despre CFF Caceres (F) – Atletico Madrid B (F)?

Cotele 1X2 sunt 1.95 / 3.30 / 3.45. Fără marjă, asta înseamnă 46% pentru CFF Caceres (F), 27% egal și 26% pentru Atletico Madrid B (F), cu CFF Caceres (F) favorită la cota 1.95.

Câte goluri se așteaptă în CFF Caceres (F) – Atletico Madrid B (F)?

Modelul nostru estimează 4,30 goluri (2,20 pentru CFF Caceres (F), 2,10 pentru Atletico Madrid B (F)). Peste 2.5 goluri are 80%, GG are 78%, iar cel mai probabil scor este 2–2.

Alte meciuri din Primera Federacion (F)
18.10
18:00
Alhama CF (F) – Osasuna (F) 2.672.37