Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

UruguayUruguay · Primera Division

Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

UruguayPrimera Division · Uruguay Final
Cerro Largo
EÎVEE
Final1-1Pauză 1-0
Șanse înainte de meci, după cote
Cerro Largo 33%Egal 30%CA Juventud de Las Piedras 37%

Cerro Largo 1-1 CA Juventud de Las Piedras: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cerro Largo 1-1 CA Juventud de Las Piedras (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru egalul, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG a ieșit (40%). Scorul exact 1-1 avea 13,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (2-8) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Cerro Largoîn meciCA Juventud de Las Piedras
2
Cornere
8
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cerro Largo vs CA Juventud de Las Piedras

Cerro Largo marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0. CA Juventud de Las Piedras marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0. La Cerro Largo, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, CA Juventud de Las Piedras nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Cerro Largoultimele 5CA Juventud de Las Piedras
1,20
Puncte / meci
1,20
0,6
Goluri marcate / meci
0,8
1,0
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Cerro Largo și ultimele 5 CA Juventud de Las Piedras, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cerro Largo1-3-1

E
Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras08.08.26 · Primera Division
1-1
Î
CA Penarol - Cerro Largo02.08.26 · Primera Division
3-0
V
Central Espanol - Cerro Largo25.07.26 · Primera Division
0-1
E
Cerro Largo - Defensor Sporting14.07.26 · Primera Division
1-1
E
Liverpool Montevideo - Cerro Largo09.06.26 · Primera Division
0-0

CA Juventud de Las Piedras1-3-1

E
Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras08.08.26 · Primera Division
1-1
E
Maldonado - CA Juventud de Las Piedras01.08.26 · Primera Division
0-0
V
Albion FC (URU) - CA Juventud de Las Piedras17.07.26 · Primera Division
0-1
Î1-3
E
Danubio - CA Juventud de Las Piedras05.07.26 · Primera Division
1-1

Întâlniri directe Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras

Cerro Largo 2Egal 2CA Juventud de Las Piedras 0
E
Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras08.08.2026 · pauză 1-0
1-1
V
CA Juventud de Las Piedras - Cerro Largo08.02.2026 · pauză 0-1
0-1
V
CA Juventud de Las Piedras - Cerro Largo02.08.2025 · pauză 0-0
0-2
E
Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras01.02.2025 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Cerro Largo. 0 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cerro Largo2.8533% fără marjă
X · Egal3.1030% fără marjă
2 · CA Juventud de Las Piedras2.5537% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.43
12 1.33

Goluri

Peste 1.5 1.44
Sub 2.5 1.55
Peste 2.5 2.35

Ambele marchează

GG Da 2.00
GG Nu 1.72

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.30
Pauză peste 1.5 3.35

Analiza de dinainte de meci

Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Primera Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Cerro Largo vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, CA Juventud de Las Piedras are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Cerro Largo a câștigat de 2 ori, CA Juventud de Las Piedras niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,8 goluri în medie. Ultima: Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras 1-1, pe 8 august 2026.

La case, diferența e mică: Cerro Largo are cota 2.85, CA Juventud de Las Piedras 2.55. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.35, iar GG la 2.00.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Cerro Largo și 1,0 pentru CA Juventud de Las Piedras. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Cota 1.43 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 68%. Cota de 1.55 e peste cea corectă (1.47). Nu marchează ambele (NG) are 60% în model, iar 1.72 e aproape de cota corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras

Goluri estimate: 0,95 Cerro Largo și 1,04 CA Juventud de Las Piedras, total 1,99. 1X2 în model: 32% · 31% · 37%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

0-114,2%0-013,7%1-113,5%1-013,0%0-27,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,7 goluri, după cote 2,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere2-8
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startCA Juventud de Las Piedras · 2.55
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 01:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras?

În Primera Division (Uruguay).

Unde s-a jucat Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras?

Pe Stadionul Arquitecto Antonio Eleuterio Ubilla, în Melo, sâmbătă, 8 august, ora 01:00 (ora României).

Cine era favorită în Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras?

Niciuna clar: cotele erau 2.85 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →