Duminică18 octombrie
Live 15 Pune pont

UruguayUruguay · Copa Uruguay

Cerrito - Maldonado

Statistici și rezultat final · miercuri, 2 septembrie

UruguayCopa Uruguay · Uruguay Final
Cerrito
ÎÎVEÎ
Final0-2Pauză 0-0
Maldonado
VÎEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Cerrito 31%Egal 31%Maldonado 38%

Cerrito 0-2 Maldonado: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cerrito 0-2 Maldonado (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Maldonado, iar cotele fără marjă 38%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG n-a ieșit (NG avea 56%). Scorul exact 0-2 avea 8,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (4-0) și 8 cartonașe galbene (3-5).

Cerritoîn meciMaldonado
4
Cornere
0
3
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cerrito vs Maldonado

Cerrito marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. Maldonado marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,8. La Maldonado, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, Cerrito nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Cerritoultimele 5Maldonado
0,80
Puncte / meci
1,60
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
1,2
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Cerrito și ultimele 5 Maldonado, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cerrito1-1-3

Î
Cerrito - Maldonado02.09.26 · Copa Uruguay
0-2
Î
Huracan FC - Cerrito29.08.26 · Segunda Division
2-1
V
Cerrito - Uruguay Montevideo22.08.26 · Segunda Division
3-0
E
Cerrito - Club Oriental14.08.26 · Segunda Division
1-1
Î
Colon FC - Cerrito08.08.26 · Segunda Division
1-0

Maldonado2-2-1

V
Cerrito - Maldonado02.09.26 · Copa Uruguay
0-2
Î
CA Juventud de Las Piedras - Maldonado29.08.26 · Primera Division
2-0
E
Maldonado - CA Penarol23.08.26 · Primera Division
0-0
V
CA Progreso - Maldonado16.08.26 · Primera Division
0-2
E
Maldonado - Racing Montevideo11.08.26 · Primera Division
2-2

Întâlniri directe Cerrito - Maldonado

Cerrito 0Egal 0Maldonado 3
Î
Cerrito - Maldonado02.09.2026 · pauză 0-0
0-2
Î
Cerrito - Maldonado19.10.2025 · pauză 0-0
0-1
Î
Maldonado - Cerrito27.07.2025 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Cerrito. 0 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cerrito - Maldonado

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cerrito3.0031% fără marjă
X · Egal2.9531% fără marjă
2 · Maldonado2.4038% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.67
X2 1.23
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.40
Sub 2.5 1.54
Peste 2.5 2.27

Ambele marchează

GG Da 2.00
GG Nu 1.72

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.25
Pauză peste 1.5 3.25

Cornere

Sub 9.5 1.58
Peste 9.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Cerrito - Maldonado s-a jucat miercuri, 2 septembrie, în Copa Uruguay (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Cerrito vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Maldonado are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 3 întâlniri directe, Cerrito a câștigat niciodată, Maldonado de 3 ori. Au fost meciuri strânse, cu 1,3 goluri în medie. Ultima: Cerrito - Maldonado 0-2, pe 2 septembrie 2026.

La case, diferența e mică: Cerrito are cota 3.00, Maldonado 2.40. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.27, iar GG la 2.00.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,0 pentru Cerrito și 1,2 pentru Maldonado. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 70% în model, dar la 1.23 plătește sub cota corectă de 1.43. Sub 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Cota 1.54 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Cerrito - Maldonado

Goluri estimate: 0,99 Cerrito și 1,21 Maldonado, total 2,20. 1X2 în model: 30% · 29% · 41%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

0-113,4%1-113,3%0-011,1%1-011,0%0-28,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere4-0
Cartonașe galbene3-5
Favorită la startMaldonado · 2.40
Goluri estimate~2,2
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cerrito - Maldonado?

S-a jucat miercuri, 2 septembrie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Cerrito - Maldonado?

În Copa Uruguay (Uruguay).

Cine era favorită în Cerrito - Maldonado?

Niciuna clar: cotele erau 3.00 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Cerrito - Maldonado?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Copa Uruguay

Toată liga →