Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

UruguayUruguay · Segunda Division

Cerrito - Fenix

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

UruguaySegunda Division · Uruguay Final
Cerrito
EVEVÎ
Final1-1Pauză 0-1
Fenix
VÎVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Cerrito 37%Egal 31%Fenix 33%

Cerrito 1-1 Fenix: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cerrito 1-1 Fenix (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru egalul, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (41%). Scorul exact 1-1 avea 13,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (4-5) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Cerritoîn meciFenix
4
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cerrito vs Fenix

Cerrito marchează și primește câte 0,4 goluri pe meci. Fenix marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. La Cerrito, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Cerrito nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,0goluri estimate
33%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Cerritoultimele 5Fenix
1,60
Puncte / meci
1,40
0,4
Goluri marcate / meci
1,4
0,4
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
0%
Peste 2,5 goluri
40%
0%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Cerrito și ultimele 5 Fenix, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cerrito2-2-1

E
Rentistas - Cerrito18.07.26 · Segunda Division
0-0
V
Cerrito - Miramar Misiones12.07.26 · Segunda Division
1-0
E
Tacuarembo - Cerrito05.07.26 · Segunda Division
0-0
V
Cerrito - Plaza Colonia28.06.26 · Segunda Division
1-0
Î
La Luz FC - Cerrito21.06.26 · Segunda Division
2-0

Fenix2-1-2

V
Fenix - Atenas San Carlos26.07.26 · Segunda Division
1-0
Î
Paysandu FC - Fenix14.07.26 · Segunda Division
1-0
V
Fenix - Huracan FC05.07.26 · Segunda Division
2-0
Î
Uruguay Montevideo - Fenix27.06.26 · Segunda Division
3-2
E
Fenix - Club Oriental20.06.26 · Segunda Division
2-2

Întâlniri directe Cerrito - Fenix

Cerrito 0Egal 1Fenix 2
Î
Fenix - Cerrito12.04.2026 · pauză 3-0
4-1
E
Cerrito - Fenix22.09.2025 · pauză 0-0
2-2
Î
Fenix - Cerrito29.06.2025 · pauză 0-1
3-2

V/E/Î din perspectiva Cerrito. 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cerrito - Fenix

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cerrito2.5037% fără marjă
X · Egal3.0031% fără marjă
2 · Fenix2.8033% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.39
X2 1.42
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.36
Sub 2.5 1.58
Peste 2.5 2.20

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.80

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.27
Pauză peste 1.5 3.15

Cornere

Sub 9.5 1.90
Peste 9.5 1.80

Analiza de dinainte de meci

Cerrito - Fenix s-a jucat duminică, 2 august, în Segunda Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Cerrito are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 2-2. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Fenix vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6.

În ultimele 3 întâlniri directe, Cerrito a câștigat niciodată, Fenix de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,7 goluri în medie. Ultima: Fenix - Cerrito 4-1, pe 12 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.50 pentru gazde, 2.80 pentru oaspeți și 3.00 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.20, iar GG la 1.90.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Cerrito și 1,0 pentru Fenix. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Cerrito are 34%, Fenix 35%. Sub 2.5 goluri merită privit: 67% în model, iar 1.58 plătește peste cota corectă de 1.49. Nu marchează ambele (NG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Casele dau 1.80, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Cerrito - Fenix

Goluri estimate: 1,01 Cerrito și 1,02 Fenix, total 2,03. 1X2 în model: 34% · 31% · 35%. Peste 2,5: 33% (cotă corectă 3.03). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
27%1
27%2
18%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 67% · peste 2,5: 33% (verde).

Scoruri probabile

1-113,5%0-113,4%1-013,3%0-013,1%1-26,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Cerrito. Cerrito a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,7 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 4,7 goluri, iar modelul estimează acum 2,0.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere4-5
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startCerrito · 2.50
Goluri estimate~2,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cerrito - Fenix?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Cerrito - Fenix?

În Segunda Division (Uruguay).

Cine era favorită în Cerrito - Fenix?

Niciuna clar: cotele erau 2.50 la gazde și 2.80 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Cerrito - Fenix?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Segunda Division

Toată liga →