Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

MexicMexic · Liga de Expansion MX - Apertura

CD Tapatio - Cruz Azul Hid.

Statistici și rezultat final · luni, 27 iulie

MexicLiga de Expansion MX - Apertura · Mexic Final
CD Tapatio
EÎEÎÎ
Final0-0Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
CD Tapatio 46%Egal 27%Cruz Azul Hid. 27%

CD Tapatio 0-0 Cruz Azul Hid.: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CD Tapatio 0-0 Cruz Azul Hid. (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 0-0 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (5-10) și 2 cartonașe galbene (0-2).

CD Tapatioîn meciCruz Azul Hid.
5
Cornere
10
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CD Tapatio vs Cruz Azul Hid.

CD Tapatio marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,4. Cruz Azul Hid. marchează și primește câte 0,0 goluri pe meci.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
CD Tapatioultimele 5Cruz Azul Hid.
0,40
Puncte / meci
1,00
0,6
Goluri marcate / meci
0,0
1,4
Goluri primite / meci
0,0
0
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
0%
60%
Ambele marchează
0%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri CD Tapatio și ultimele 1 Cruz Azul Hid., în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CD Tapatio0-2-3

E
CD Tapatio - Cruz Azul Hid.27.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
0-0
Î
Cancun FC - CD Tapatio27.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
1-0
E
CD Tapatio - Cancun FC24.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
1-1
Î
Dorados Sinaloa - CD Tapatio18.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
3-1
Î
CD Tapatio - Irapuato12.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
1-2

Cruz Azul Hid.0-1-0

E
CD Tapatio - Cruz Azul Hid.27.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
0-0

Întâlniri directe CD Tapatio - Cruz Azul Hid.

CD Tapatio 0Egal 1Cruz Azul Hid. 0
E
CD Tapatio - Cruz Azul Hid.27.07.2026 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva CD Tapatio. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CD Tapatio - Cruz Azul Hid.

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CD Tapatio2.0046% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Cruz Azul Hid.3.4027% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.67
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.10
Peste 2.5 1.65

Ambele marchează

GG Da 1.56
GG Nu 2.27

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

CD Tapatio - Cruz Azul Hid. s-a jucat luni, 27 iulie, în Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CD Tapatio n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-7. Cruz Azul Hid. vine cu un egal în ultimul meci. A marcat 0 goluri și a primit 0.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: CD Tapatio - Cruz Azul Hid. 0-0, pe 27 iulie 2026.

CD Tapatio pleacă favorită, la cota 2.00. Egalul e la 3.40, iar Cruz Azul Hid. la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.65, iar GG la 1.56.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,7 pentru CD Tapatio și 1,3 pentru Cruz Azul Hid.. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 71% în model, dar la 1.28 plătește sub cota corectă de 1.41. Peste 2.5 goluri: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. La 1.65, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 58%. Cota de 1.56 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități CD Tapatio - Cruz Azul Hid.

Goluri estimate: 1,68 CD Tapatio și 1,25 Cruz Azul Hid., total 2,93. 1X2 în model: 47% · 24% · 29%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
17%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%2-19,4%1-09,0%2-07,5%1-27,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (5 pentru CD Tapatio, 1 pentru Cruz Azul Hid.). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Favorit fără formă. CD Tapatio e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere5-10
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startCD Tapatio · 2.00
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CD Tapatio - Cruz Azul Hid.?

S-a jucat luni, 27 iulie, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat CD Tapatio - Cruz Azul Hid.?

În Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic).

Unde s-a jucat CD Tapatio - Cruz Azul Hid.?

Pe Stadionul Akron, în Zapopan, luni, 27 iulie, ora 02:00 (ora României).

Cine era favorită în CD Tapatio - Cruz Azul Hid.?

CD Tapatio pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în CD Tapatio - Cruz Azul Hid.?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Liga de Expansion MX - Apertura

Toată liga →