Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

Carshalton Athletic - Wingate & Finchley

Statistici și rezultat final · luni, 10 august

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. Final
Carshalton Athletic
VEVÎÎ
Final2-0Pauză 1-0
Wingate & Finchley
EÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Carshalton Athletic 71%Egal 20%Wingate & Finchley 9%

Carshalton Athletic 2-0 Wingate & Finchley: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Carshalton Athletic 2-0 Wingate & Finchley (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 58% pentru victoria lui Carshalton Athletic, iar cotele fără marjă 71%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG n-a ieșit (NG avea 46%). Scorul exact 2-0 avea 9,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (9-3) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Carshalton Athleticîn meciWingate & Finchley
9
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Carshalton Athletic vs Wingate & Finchley

Carshalton Athletic marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. Wingate & Finchley marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 7 întâlniri directe: Carshalton Athletic 2, egal 2, Wingate & Finchley 3.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Carshalton Athleticultimele 5Wingate & Finchley
1,40
Puncte / meci
0,80
2,0
Goluri marcate / meci
1,0
1,8
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Carshalton Athletic și ultimele 5 Wingate & Finchley, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Carshalton Athletic2-1-2

V
AFC Whyteleafe - Carshalton Athletic08.08.26 · Isthmian League - PD
0-2
E
Dover Athletic - Carshalton Athletic01.08.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Sheerwater FC - Carshalton Athletic21.07.26 · Amicale intercluburi
3-5
Î
Hanworth Villa - Carshalton Athletic18.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Carshalton Athletic - Farnborough14.07.26 · Amicale intercluburi
1-3

Wingate & Finchley1-1-3

E
Wingate & Finchley - Cray Wanderers08.08.26 · Isthmian League - PD
1-1
Î
Wingate & Finchley - Tonbridge Angels01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Wingate & Finchley - Chesham United25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Hadley - Wingate & Finchley18.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
Kingstonian - Wingate & Finchley14.07.26 · Amicale intercluburi
3-0

Întâlniri directe Carshalton Athletic - Wingate & Finchley

Carshalton Athletic 2Egal 2Wingate & Finchley 3
V
Carshalton Athletic - Wingate & Finchley12.08.2024 · pauză 2-0
3-2

V/E/Î din perspectiva Carshalton Athletic. 6 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Carshalton Athletic - Wingate & Finchley

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Carshalton Athletic1.2571% fără marjă
X · Egal4.5020% fără marjă
2 · Wingate & Finchley10.009% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X —
X2 3.05
12 1.12

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 1.83
Peste 2.5 1.83

Ambele marchează

GG Da 1.85
GG Nu 1.83

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.07
Pauză peste 1.5 5.15

Analiza de dinainte de meci

Carshalton Athletic - Wingate & Finchley s-a jucat luni, 10 august, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Carshalton Athletic vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Wingate & Finchley are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-7.

În ultimele 7 întâlniri directe, Carshalton Athletic a câștigat de 2 ori, Wingate & Finchley de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,6 goluri în medie. Ultima: Carshalton Athletic - Wingate & Finchley 4-1, pe 21 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Carshalton Athletic, la 1.25, cu egalul la 4.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 71% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.83, iar GG la 1.85.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,9 pentru Carshalton Athletic și 1,0 pentru Wingate & Finchley. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 58% la victorie, față de 71%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Carshalton Athletic, modelul calculează 58%. Cota de 1.25 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 55% în model, iar 1.83 e aproape de cota corectă (1.82). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Carshalton Athletic - Wingate & Finchley

Goluri estimate: 1,89 Carshalton Athletic și 1,00 Wingate & Finchley, total 2,89. 1X2 în model: 58% · 22% · 20%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-010,5%1-110,5%2-09,9%2-19,9%3-06,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Carshalton Athletic. Carshalton Athletic a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere9-3
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startCarshalton Athletic · 1.25
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Carshalton Athletic - Wingate & Finchley?

S-a jucat luni, 10 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Carshalton Athletic - Wingate & Finchley?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Carshalton Athletic - Wingate & Finchley?

Pe War Memorial Sports Ground, în Carshalton, Surrey, luni, 10 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Carshalton Athletic - Wingate & Finchley?

Carshalton Athletic pleca favorită, la cota 1.25. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Carshalton Athletic - Wingate & Finchley?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →