Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

Carshalton Athletic - Cray Wanderers

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. Final
Carshalton Athletic
VVEVÎ
Final2-1
Cray Wanderers
EEÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Carshalton Athletic 45%Egal 27%Cray Wanderers 28%

Carshalton Athletic 2-1 Cray Wanderers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Carshalton Athletic 2-1 Cray Wanderers. Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui Carshalton Athletic, iar cotele fără marjă 45%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (56%). Scorul exact 2-1 avea 9,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Carshalton Athleticîn meciCray Wanderers
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Carshalton Athletic vs Cray Wanderers

Carshalton Athletic marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,2. Cray Wanderers marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. La Cray Wanderers, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Carshalton Athletic 1, egal 3, Cray Wanderers 0.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Carshalton Athleticultimele 5Cray Wanderers
2,00
Puncte / meci
1,60
2,2
Goluri marcate / meci
1,2
1,2
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Carshalton Athletic și ultimele 5 Cray Wanderers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Carshalton Athletic3-1-1

V
Carshalton Athletic - Wingate & Finchley10.08.26 · Isthmian League - PD
2-0
V
AFC Whyteleafe - Carshalton Athletic08.08.26 · Isthmian League - PD
0-2
E
Dover Athletic - Carshalton Athletic01.08.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Sheerwater FC - Carshalton Athletic21.07.26 · Amicale intercluburi
3-5
Î
Hanworth Villa - Carshalton Athletic18.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Cray Wanderers2-2-1

E
Cray Wanderers - Cheshunt11.08.26 · Isthmian League - PD
0-0
E
Wingate & Finchley - Cray Wanderers08.08.26 · Isthmian League - PD
1-1
Î
Faversham T. - Cray Wanderers01.08.26 · Amicale intercluburi
4-2
V
Cray Wanderers - Cray Valley21.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Cray Wanderers - Tonbridge Angels18.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Întâlniri directe Carshalton Athletic - Cray Wanderers

Carshalton Athletic 1Egal 3Cray Wanderers 0

V/E/Î din perspectiva Carshalton Athletic. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Carshalton Athletic - Cray Wanderers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Carshalton Athletic2.0045% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Cray Wanderers3.2028% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.27
X2 1.64
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Analiza de dinainte de meci

Carshalton Athletic - Cray Wanderers s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Carshalton Athletic are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 11-6. Cray Wanderers vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Carshalton Athletic a câștigat o dată, Cray Wanderers niciodată, iar trei meciuri s-au terminat egal. Ultima: Cray Wanderers - Carshalton Athletic 1-1, pe 24 ianuarie 2026.

Carshalton Athletic pleacă favorită, la cota 2.00. Egalul e la 3.40, iar Cray Wanderers la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.64.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Carshalton Athletic și 1,2 pentru Cray Wanderers. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 71%. Cota de 1.27 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 77% în model, dar la 1.20 plătește sub cota corectă de 1.30. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Carshalton Athletic - Cray Wanderers

Goluri estimate: 1,60 Carshalton Athletic și 1,21 Cray Wanderers, total 2,81. 1X2 în model: 46% · 25% · 29%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,7%1-09,6%2-19,3%2-07,7%0-17,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startCarshalton Athletic · 2.00
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Carshalton Athletic - Cray Wanderers?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Carshalton Athletic - Cray Wanderers?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Carshalton Athletic - Cray Wanderers?

Pe War Memorial Sports Ground, în Carshalton, Surrey, sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Carshalton Athletic - Cray Wanderers?

Carshalton Athletic pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Carshalton Athletic - Cray Wanderers?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →