Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Premier League Cup U21

Cardiff City U21 - Bournemouth U21

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

Anglia Am.Premier League Cup U21 · Anglia Am. Final
Cardiff City U21
ÎVÎEV
Final4-1Pauză 1-0
Bournemouth U21
ÎVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Cardiff City U21 39%Egal 25%Bournemouth U21 37%

Cardiff City U21 4-1 Bournemouth U21: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cardiff City U21 4-1 Bournemouth U21 (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui Cardiff City U21, iar cotele fără marjă 39%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 70%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 4-1 avea 1,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (6-1) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Cardiff City U21în meciBournemouth U21
6
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cardiff City U21 vs Bournemouth U21

Cardiff City U21 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. Bournemouth U21 marchează 2,6 goluri pe meci și primește 2,4. La Bournemouth U21, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Cardiff City U21 nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~3,6goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Cardiff City U21ultimele 5Bournemouth U21
1,40
Puncte / meci
1,20
1,2
Goluri marcate / meci
2,6
1,8
Goluri primite / meci
2,4
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Cardiff City U21 și ultimele 5 Bournemouth U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cardiff City U212-1-2

Î
Torquay United - Cardiff City U2125.07.26 · Amicale intercluburi
5-0
V
Bath City - Cardiff City U2114.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Cardiff City U21 - Hull City U2120.04.26 · Professional Development League
1-2
E
Colchester United U21 - Cardiff City U2114.04.26 · Professional Development League
1-1
V
Sheffield Wednesday U21 - Cardiff City U2110.04.26 · Professional Development League
1-2

Bournemouth U212-0-3

Î
Huddersfield Town U21 - Bournemouth U2104.05.26 · Professional Development League
4-1
V
Hull City U21 - Bournemouth U2114.04.26 · Professional Development League
0-4
Î
Queens Park Rangers U21 - Bournemouth U2110.04.26 · Professional Development League
5-2
V
Fleetwood Town U21 - Bournemouth U2107.04.26 · Professional Development League
2-6
Î
Charlton Athletic U21 - Bournemouth U2103.04.26 · Professional Development League
1-0

Întâlniri directe Cardiff City U21 - Bournemouth U21

Cardiff City U21 0Egal 2Bournemouth U21 3
Î
Cardiff City U21 - Bournemouth U2115.03.2024 · pauză 0-1
0-2

V/E/Î din perspectiva Cardiff City U21. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cardiff City U21 - Bournemouth U21

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cardiff City U212.3739% fără marjă
X · Egal3.7025% fără marjă
2 · Bournemouth U212.5037% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.59
X2 1.38
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.11
Sub 2.5 2.47
Peste 2.5 1.45

Ambele marchează

GG Da 1.46
GG Nu 2.55

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.61
Pauză peste 1.5 2.15

Analiza de dinainte de meci

Cardiff City U21 - Bournemouth U21 s-a jucat vineri, 14 august, în Premier League Cup U21 (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Cardiff City U21 are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 6-9. Bournemouth U21 vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Cardiff City U21 a câștigat niciodată, Bournemouth U21 de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Bournemouth U21 - Cardiff City U21 2-2, pe 2 februarie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.37 pentru gazde, 2.50 pentru oaspeți și 3.70 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.45, iar GG la 1.46.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Cardiff City U21 și 1,9 pentru Bournemouth U21. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Cardiff City U21 are 35%, Bournemouth U21 43%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 70%. Cota de 1.45 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 70% în model, iar 1.46 e aproape de cota corectă (1.43). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Cardiff City U21 - Bournemouth U21

Goluri estimate: 1,72 Cardiff City U21 și 1,90 Bournemouth U21, total 3,62. 1X2 în model: 35% · 22% · 43%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

1-18,8%1-28,3%2-17,5%2-27,2%1-35,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Cardiff City U21. Cardiff City U21 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Bournemouth U21. Bournemouth U21 a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,0 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,6 goluri, iar modelul estimează acum 3,6.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză1-0
Cornere6-1
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startCardiff City U21 · 2.37
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cardiff City U21 - Bournemouth U21?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Cardiff City U21 - Bournemouth U21?

În Premier League Cup U21 (Anglia Am.).

Cine era favorită în Cardiff City U21 - Bournemouth U21?

Niciuna clar: cotele erau 2.37 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Cardiff City U21 - Bournemouth U21?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Premier League Cup U21

Toată liga →