Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

MexicMexic · Liga de Expansion MX - Apertura

CA Morelia - Correcaminos UAT

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

MexicLiga de Expansion MX - Apertura · Mexic Final
CA Morelia
ÎVVÎV
Final1-3Pauză 0-1
Correcaminos UAT
VÎVVE
Șanse înainte de meci, după cote
CA Morelia 59%Egal 22%Correcaminos UAT 19%

CA Morelia 1-3 Correcaminos UAT: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA Morelia 1-3 Correcaminos UAT (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui Correcaminos UAT, iar cotele fără marjă 19%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 70%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 1-3 avea 3,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 21 cornere (16-5) și 7 cartonașe galbene (3-4).

CA Moreliaîn meciCorrecaminos UAT
16
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA Morelia vs Correcaminos UAT

CA Morelia marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,6. Correcaminos UAT marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,8. La Correcaminos UAT, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: CA Morelia 2, egal 1, Correcaminos UAT 3.

~3,6goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
CA Moreliaultimele 5Correcaminos UAT
1,80
Puncte / meci
2,00
2,2
Goluri marcate / meci
2,8
1,6
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
100%
2
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri CA Morelia și ultimele 5 Correcaminos UAT, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA Morelia3-0-2

Î
CA Morelia - Correcaminos UAT21.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-3
V
Cruz Azul Hid. - CA Morelia15.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-2
V
CA Morelia - Cancun FC09.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
4-1
Î
Piratas Veracruz - CA Morelia02.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-0
V
CA Morelia - CA La Paz26.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
4-2

Correcaminos UAT3-1-1

V
CA Morelia - Correcaminos UAT21.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-3
Î
Correcaminos UAT - CD Tapatio15.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
2-3
V
Leones Negros - Correcaminos UAT07.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-3
V
Correcaminos UAT - Tepatitlan01.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
3-1
E
Mineros Zacatecas - Correcaminos UAT25.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
3-3

Întâlniri directe CA Morelia - Correcaminos UAT

CA Morelia 2Egal 1Correcaminos UAT 3
Î
CA Morelia - Correcaminos UAT21.08.2026 · pauză 0-1
1-3
V
CA Morelia - Correcaminos UAT11.01.2026 · pauză 0-0
3-0
E
Correcaminos UAT - CA Morelia02.08.2025 · pauză 0-1
1-1
V
CA Morelia - Correcaminos UAT30.03.2025 · pauză 2-1
3-2
Î
Correcaminos UAT - CA Morelia11.10.2024 · pauză 1-0
3-0
Î
Correcaminos UAT - CA Morelia21.02.2024 · pauză 2-0
3-1

V/E/Î din perspectiva CA Morelia. 5 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA Morelia - Correcaminos UAT

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA Morelia1.5459% fără marjă
X · Egal4.2522% fără marjă
2 · Correcaminos UAT4.8019% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.23
X2 1.80
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.55

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.25

Cornere

Sub 9.5 2.00
Peste 9.5 1.72

Analiza de dinainte de meci

CA Morelia - Correcaminos UAT s-a jucat vineri, 21 august, în Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CA Morelia vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Correcaminos UAT are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 14-9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 6 întâlniri directe, CA Morelia a câștigat de 2 ori, Correcaminos UAT de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: CA Morelia - Correcaminos UAT 1-3, pe 21 august 2026.

Casele o dau favorită pe CA Morelia, la 1.54, cu egalul la 4.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 59% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.55, iar GG la 1.53.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru CA Morelia și 1,6 pentru Correcaminos UAT. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 47% la victorie, față de 59%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 68% în model, dar la 1.23 plătește sub cota corectă de 1.47. Peste 2.5 goluri: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Casele dau 1.55, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 70%. Cota de 1.53 e peste cea corectă (1.43). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități CA Morelia - Correcaminos UAT

Goluri estimate: 2,01 CA Morelia și 1,63 Correcaminos UAT, total 3,64. 1X2 în model: 47% · 21% · 32%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

1-18,6%2-18,6%1-27,0%2-27,0%3-15,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: CA Morelia. CA Morelia a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Correcaminos UAT. Correcaminos UAT a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,2 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză0-1
Cornere16-5
Cartonașe galbene3-4
Favorită la startCA Morelia · 1.54
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA Morelia - Correcaminos UAT?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 04:00 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat CA Morelia - Correcaminos UAT?

În Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic).

Cine era favorită în CA Morelia - Correcaminos UAT?

CA Morelia pleca favorită, la cota 1.54. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în CA Morelia - Correcaminos UAT?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Liga de Expansion MX - Apertura

Toată liga →