Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

MexicMexic · Liga de Expansion MX - Apertura

CA La Paz - Cruz Azul Hid.

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

MexicLiga de Expansion MX - Apertura · Mexic Final
CA La Paz
EVVÎÎ
Final1-1Pauză 0-0
Cruz Azul Hid.
EÎÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
CA La Paz 59%Egal 21%Cruz Azul Hid. 20%

CA La Paz 1-1 Cruz Azul Hid.: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA La Paz 1-1 Cruz Azul Hid. (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 21%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 1-1 avea 10,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 18 cornere (4-14) și 8 cartonașe galbene (3-5).

CA La Pazîn meciCruz Azul Hid.
4
Cornere
14
3
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA La Paz vs Cruz Azul Hid.

CA La Paz marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. Cruz Azul Hid. marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,8goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
CA La Pazultimele 5Cruz Azul Hid.
1,40
Puncte / meci
0,60
2,0
Goluri marcate / meci
0,6
1,2
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri CA La Paz și ultimele 5 Cruz Azul Hid., în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA La Paz2-1-2

E
CA La Paz - Cruz Azul Hid.22.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-1
V
CA La Paz - Piratas Veracruz15.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
2-0
V
Tepatitlan - CA La Paz08.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
0-5
Î
CA La Paz - Alacranes de Durango01.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
0-1
Î
CA Morelia - CA La Paz26.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
4-2

Cruz Azul Hid.0-3-2

E
CA La Paz - Cruz Azul Hid.22.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-1
Î
Cruz Azul Hid. - CA Morelia15.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-2
Î
Jaiba Brava - Cruz Azul Hid.09.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
3-0
E
Cruz Azul Hid. - Venados02.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-1
E
CD Tapatio - Cruz Azul Hid.27.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
0-0

Întâlniri directe CA La Paz - Cruz Azul Hid.

CA La Paz 0Egal 1Cruz Azul Hid. 0
E
CA La Paz - Cruz Azul Hid.22.08.2026 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva CA La Paz. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA La Paz - Cruz Azul Hid.

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA La Paz1.5459% fără marjă
X · Egal4.3021% fără marjă
2 · Cruz Azul Hid.4.6520% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.12
X2 2.32
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.55

Ambele marchează

GG Da 1.69
GG Nu 2.05

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.22

Cornere

Sub 9.5 2.02
Peste 9.5 1.71

Analiza de dinainte de meci

CA La Paz - Cruz Azul Hid. s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, CA La Paz are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 10-6. Cruz Azul Hid. n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: CA La Paz - Cruz Azul Hid. 1-1, pe 22 august 2026.

CA La Paz pleacă favorită, la cota 1.54. Egalul e la 4.30, iar Cruz Azul Hid. la 4.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 59% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.55, iar GG la 1.69.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,9 pentru CA La Paz și 1,0 pentru Cruz Azul Hid.. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie CA La Paz are 58% în model, dar la 1.54 plătește sub cota corectă de 1.72. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.14, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități CA La Paz - Cruz Azul Hid.

Goluri estimate: 1,85 CA La Paz și 0,98 Cruz Azul Hid., total 2,83. 1X2 în model: 58% · 22% · 20%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
23%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-010,9%1-110,7%2-010,1%2-19,9%3-06,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere4-14
Cartonașe galbene3-5
Favorită la startCA La Paz · 1.54
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA La Paz - Cruz Azul Hid.?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 06:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat CA La Paz - Cruz Azul Hid.?

În Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic).

Unde s-a jucat CA La Paz - Cruz Azul Hid.?

Pe Estadio Guaycura, în La Paz, sâmbătă, 22 august, ora 06:00 (ora României).

Cine era favorită în CA La Paz - Cruz Azul Hid.?

CA La Paz pleca favorită, la cota 1.54. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în CA La Paz - Cruz Azul Hid.?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Liga de Expansion MX - Apertura

Toată liga →