Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

Burgess Hill Town - AFC Whyteleafe

Statistici și rezultat final · marți, 11 august

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. Final
Burgess Hill Town
ÎÎÎÎÎ
Final0-0
AFC Whyteleafe
ÎVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Burgess Hill Town 36%Egal 25%AFC Whyteleafe 38%

Burgess Hill Town 0-0 AFC Whyteleafe: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Burgess Hill Town 0-0 AFC Whyteleafe. Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 48%). Scorul exact 0-0 avea 7,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Burgess Hill Townîn meciAFC Whyteleafe
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Burgess Hill Town vs AFC Whyteleafe

Burgess Hill Town marchează 0,2 goluri pe meci și primește 1,8. AFC Whyteleafe marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Burgess Hill Townultimele 5AFC Whyteleafe
0,00
Puncte / meci
1,80
0,2
Goluri marcate / meci
1,4
1,8
Goluri primite / meci
1,2
0
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Burgess Hill Town și ultimele 5 AFC Whyteleafe, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Burgess Hill Town0-0-5

Î
Brentwood Town - Burgess Hill Town08.08.26 · Isthmian League - PD
2-0
Î
Croydon Ath - Burgess Hill Town01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Dover Athletic - Burgess Hill Town25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Broadbridge Heath - Burgess Hill Town21.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Hassocks - Burgess Hill Town18.07.26 · Amicale intercluburi
3-0

AFC Whyteleafe3-0-2

Î
AFC Whyteleafe - Carshalton Athletic08.08.26 · Isthmian League - PD
0-2
V
AFC Whyteleafe - Sittingbourne28.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
V
Cray Valley - AFC Whyteleafe25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Corinthian Casuals - AFC Whyteleafe18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Punjab United FC - AFC Whyteleafe14.07.26 · Amicale intercluburi
2-0

Ponturi Burgess Hill Town - AFC Whyteleafe

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Burgess Hill Town2.5036% fără marjă
X · Egal3.5525% fără marjă
2 · AFC Whyteleafe2.3538% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.54
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.56
GG Nu 2.27

Analiza de dinainte de meci

Burgess Hill Town - AFC Whyteleafe s-a jucat marți, 11 august, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Burgess Hill Town n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 1-9. AFC Whyteleafe vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6.

Casele văd un meci echilibrat: 2.50 pentru gazde, 2.35 pentru oaspeți și 3.55 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.56.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Burgess Hill Town și 1,6 pentru AFC Whyteleafe. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 27% la victorie, față de 36%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. Casele dau 1.54, mai mult. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.17 e sub cea corectă (1.35) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Burgess Hill Town - AFC Whyteleafe

Goluri estimate: 1,08 Burgess Hill Town și 1,55 AFC Whyteleafe, total 2,63. 1X2 în model: 27% · 25% · 48%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%0-111,2%1-29,4%0-28,7%1-07,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Burgess Hill Town. Burgess Hill Town a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Burgess Hill Town. Burgess Hill Town a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,3 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startAFC Whyteleafe · 2.35
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Burgess Hill Town - AFC Whyteleafe?

S-a jucat marți, 11 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Burgess Hill Town - AFC Whyteleafe?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Burgess Hill Town - AFC Whyteleafe?

Pe Leylands Park, în Burgess Hill, West Sussex, marți, 11 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Burgess Hill Town - AFC Whyteleafe?

Niciuna clar: cotele erau 2.50 la gazde și 2.35 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Burgess Hill Town - AFC Whyteleafe?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →