Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

MuntenegruMuntenegru · 1.CFL

Buducnost Podgorica - Decic Tuzi

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Muntenegru1.CFL · Muntenegru Final
Buducnost Podgorica
VVÎÎV
Final0-2Pauză 0-1
Decic Tuzi
EÎÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Buducnost Podgorica 42%Egal 31%Decic Tuzi 27%

Buducnost Podgorica 0-2 Decic Tuzi: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Buducnost Podgorica 0-2 Decic Tuzi (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui Decic Tuzi, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG n-a ieșit (NG avea 50%). Scorul exact 0-2 avea 5,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (4-3) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Buducnost Podgoricaîn meciDecic Tuzi
4
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Buducnost Podgorica vs Decic Tuzi

Buducnost Podgorica marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. Decic Tuzi marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. Ultimele 8 întâlniri directe: Buducnost Podgorica 3, egal 3, Decic Tuzi 2.

~2,5goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Buducnost Podgoricaultimele 5Decic Tuzi
1,80
Puncte / meci
1,00
1,8
Goluri marcate / meci
1,2
1,4
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Buducnost Podgorica și ultimele 5 Decic Tuzi, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Buducnost Podgorica3-0-2

V0-1
V
OFK Belgrad - Buducnost Podgorica09.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Radnicki 1923 - Buducnost Podgorica07.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
Î
Radnik Surdulica - Buducnost Podgorica04.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
V
Buducnost Podgorica - Arsenal Tivat27.06.26 · Amicale intercluburi
4-1

Decic Tuzi1-2-2

E
Decic Tuzi - Arsenal Tivat02.08.26 · 1.CFL
0-0
Î
Decic Tuzi - Liepaja15.07.26 · Uefa Europa Conference League
1-2
Î
Liepaja - Decic Tuzi09.07.26 · Uefa Europa Conference League
1-0
V
Decic Tuzi - Arsenal Tivat04.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
E
Vllaznia - Decic Tuzi17.06.26 · Amicale intercluburi
1-1

Întâlniri directe Buducnost Podgorica - Decic Tuzi

Buducnost Podgorica 3Egal 3Decic Tuzi 2
E
Decic Tuzi - Buducnost Podgorica26.04.2026 · pauză 0-0
0-0
E
Buducnost Podgorica - Decic Tuzi01.03.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
Decic Tuzi - Buducnost Podgorica14.12.2025 · pauză 0-0
1-0
Î
Decic Tuzi - Buducnost Podgorica22.10.2025 · pauză 1-0
3-2
V
Buducnost Podgorica - Decic Tuzi24.08.2025 · pauză 1-0
2-0
E
Decic Tuzi - Buducnost Podgorica02.04.2025 · pauză 1-0
1-1
V
Buducnost Podgorica - Decic Tuzi01.12.2024 · pauză 1-0
3-1
V
Decic Tuzi - Buducnost Podgorica27.09.2024 · pauză 0-1
0-2

V/E/Î din perspectiva Buducnost Podgorica. 2 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Buducnost Podgorica - Decic Tuzi

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Buducnost Podgorica2.1542% fără marjă
X · Egal2.9231% fără marjă
2 · Decic Tuzi3.3527% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.23
X2 1.54
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.45
Sub 2.5 1.50
Peste 2.5 2.42

Ambele marchează

GG Da 2.02
GG Nu 1.70

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.27
Pauză peste 1.5 3.40

Analiza de dinainte de meci

Buducnost Podgorica - Decic Tuzi s-a jucat sâmbătă, 8 august, în 1.CFL (Muntenegru). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Buducnost Podgorica vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Decic Tuzi are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-5.

În ultimele 8 întâlniri directe, Buducnost Podgorica a câștigat de 3 ori, Decic Tuzi de 2 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Decic Tuzi - Buducnost Podgorica 0-0, pe 26 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Buducnost Podgorica, la 2.15, cu egalul la 2.92. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.42, iar GG la 2.02.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Buducnost Podgorica și 1,1 pentru Decic Tuzi. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.23, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 1.50 e sub cea corectă (1.79) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Buducnost Podgorica - Decic Tuzi

Goluri estimate: 1,33 Buducnost Podgorica și 1,13 Decic Tuzi, total 2,46. 1X2 în model: 41% · 27% · 32%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%1-011,4%0-19,7%0-08,5%2-18,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere4-3
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startBuducnost Podgorica · 2.15
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Buducnost Podgorica - Decic Tuzi?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Buducnost Podgorica - Decic Tuzi?

În 1.CFL (Muntenegru).

Cine era favorită în Buducnost Podgorica - Decic Tuzi?

Buducnost Podgorica pleca favorită, la cota 2.15. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Buducnost Podgorica - Decic Tuzi?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din 1.CFL

Toată liga →