Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

SerbiaSerbia · Srpska Liga

Buducnost Krusik - FK Radnicki Valjevo

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

SerbiaSrpska Liga · Serbia Final
Buducnost Krusik
VEVVE
Final0-0Pauză 0-0
FK Radnicki Valjevo
VVÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Buducnost Krusik 38%Egal 28%FK Radnicki Valjevo 34%

Buducnost Krusik 0-0 FK Radnicki Valjevo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Buducnost Krusik 0-0 FK Radnicki Valjevo (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG n-a ieșit (NG avea 58%). Scorul exact 0-0 avea 11,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (5-3) și 10 cartonașe galbene (6-4).

Buducnost Krusikîn meciFK Radnicki Valjevo
5
Cornere
3
6
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Buducnost Krusik vs FK Radnicki Valjevo

Buducnost Krusik marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,4. FK Radnicki Valjevo marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. La Buducnost Krusik, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,1goluri estimate
36%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Buducnost Krusikultimele 5FK Radnicki Valjevo
2,20
Puncte / meci
1,40
1,4
Goluri marcate / meci
0,8
0,4
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Buducnost Krusik și ultimele 5 FK Radnicki Valjevo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Buducnost Krusik3-2-0

V
Sloga Pozega - Buducnost Krusik15.08.26 · Srpska Liga
0-1
E
Buducnost Krusik - Takovo07.06.26 · Srpska Liga
1-1
V
FK Polimlje - Buducnost Krusik31.05.26 · Srpska Liga
0-3
V1-0
E
Sloga Pozega - Buducnost Krusik16.05.26 · Srpska Liga
1-1

FK Radnicki Valjevo2-1-2

V
FK Radnicki Valjevo - Radjevac15.08.26 · Srpska Liga
1-0
V
FK Radnicki Valjevo - Sloboda Donji Tovarnik25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Metalac GM - FK Radnicki Valjevo05.06.26 · Srpska Liga
2-0
E
FK Radnicki Valjevo - FK Josanica31.05.26 · Srpska Liga
1-1
Î
Real Podunavci - FK Radnicki Valjevo23.05.26 · Srpska Liga
3-1

Întâlniri directe Buducnost Krusik - FK Radnicki Valjevo

Buducnost Krusik 0Egal 1FK Radnicki Valjevo 1
Î
Buducnost Krusik - FK Radnicki Valjevo09.05.2026 · pauză 0-1
1-3
E
FK Radnicki Valjevo - Buducnost Krusik18.10.2025 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Buducnost Krusik. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Buducnost Krusik - FK Radnicki Valjevo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Buducnost Krusik2.4038% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · FK Radnicki Valjevo2.6234% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.44
12 1.25

Goluri

Sub 2.5 1.61
Peste 2.5 2.17

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.78

Analiza de dinainte de meci

Buducnost Krusik - FK Radnicki Valjevo s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Srpska Liga (Serbia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Buducnost Krusik n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 7 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, FK Radnicki Valjevo are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Buducnost Krusik a câștigat niciodată, FK Radnicki Valjevo o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Buducnost Krusik - FK Radnicki Valjevo 1-3, pe 9 mai 2026.

La case, diferența e mică: Buducnost Krusik are cota 2.40, FK Radnicki Valjevo 2.62. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.17, iar GG la 1.92.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,3 pentru Buducnost Krusik și 0,9 pentru FK Radnicki Valjevo. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 45% la victorie, față de 38%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. Cota 1.37 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 64%. Cota de 1.61 e corectă, fără plus. Nu marchează ambele (NG) are 58% în model, iar 1.78 e aproape de cota corectă (1.72). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Buducnost Krusik - FK Radnicki Valjevo

Goluri estimate: 1,26 Buducnost Krusik și 0,88 FK Radnicki Valjevo, total 2,14. 1X2 în model: 45% · 29% · 26%. Peste 2,5: 36% (cotă corectă 2.78). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
25%1
27%2
19%3
10%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 64% · peste 2,5: 36% (verde).

Scoruri probabile

1-014,8%1-113,0%0-011,8%0-110,4%2-09,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere5-3
Cartonașe galbene6-4
Favorită la startBuducnost Krusik · 2.40
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Buducnost Krusik - FK Radnicki Valjevo?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Buducnost Krusik - FK Radnicki Valjevo?

În Srpska Liga (Serbia).

Cine era favorită în Buducnost Krusik - FK Radnicki Valjevo?

Niciuna clar: cotele erau 2.40 la gazde și 2.62 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Buducnost Krusik - FK Radnicki Valjevo?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Srpska Liga

Toată liga →