Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

Brentwood Town - Burgess Hill Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. Final
Brentwood Town
EÎVVÎ
Final2-0
Burgess Hill Town
ÎÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Brentwood Town 54%Egal 23%Burgess Hill Town 23%

Brentwood Town 2-0 Burgess Hill Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Brentwood Town 2-0 Burgess Hill Town. Înainte de start, modelul dădea 51% pentru victoria lui Brentwood Town, iar cotele fără marjă 54%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 37%), iar GG n-a ieșit (NG avea 37%). Scorul exact 2-0 avea 7,1% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Brentwood Town vs Burgess Hill Town

Brentwood Town marchează 2,2 goluri pe meci și primește 2,4. Burgess Hill Town marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,6. La Brentwood Town, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
63%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Brentwood Townultimele 5Burgess Hill Town
1,40
Puncte / meci
0,60
2,2
Goluri marcate / meci
0,6
2,4
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Brentwood Town și ultimele 5 Burgess Hill Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Brentwood Town2-1-2

E
Sittingbourne - Brentwood Town01.08.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Maidstone United - Brentwood Town28.07.26 · Amicale intercluburi
5-0
V
Canvey Island - Brentwood Town25.07.26 · Amicale intercluburi
3-4
V
Brentwood Town - Saffron Walden Town21.07.26 · Amicale intercluburi
6-0
Î
Brentwood Town - Ebbsfleet United17.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Burgess Hill Town1-0-4

Î
Croydon Ath - Burgess Hill Town01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Dover Athletic - Burgess Hill Town25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Broadbridge Heath - Burgess Hill Town21.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Hassocks - Burgess Hill Town18.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Burgess Hill Town - Sevenoaks Town14.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Întâlniri directe Brentwood Town - Burgess Hill Town

Brentwood Town 1Egal 0Burgess Hill Town 1

V/E/Î din perspectiva Brentwood Town. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Brentwood Town - Burgess Hill Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Brentwood Town1.6754% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Burgess Hill Town3.9023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.17
X2 1.97
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.54

Ambele marchează

GG Da 1.58
GG Nu 2.22

Analiza de dinainte de meci

Brentwood Town - Burgess Hill Town s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Brentwood Town vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Burgess Hill Town are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 3-8.

În ultimele 2 întâlniri directe, Brentwood Town a câștigat o dată, Burgess Hill Town o dată. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Burgess Hill Town - Brentwood Town 3-2, pe 4 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Brentwood Town, la 1.67, cu egalul la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.54, iar GG la 1.58.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Brentwood Town și 1,3 pentru Burgess Hill Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Brentwood Town are 51% în model, dar la 1.67 plătește sub cota corectă de 1.96. Peste 2.5 goluri: 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. Cota 1.54 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 63%. Cota de 1.58 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Brentwood Town - Burgess Hill Town

Goluri estimate: 1,90 Brentwood Town și 1,34 Burgess Hill Town, total 3,24. 1X2 în model: 51% · 22% · 27%. Peste 2,5: 63% (cotă corectă 1.59). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
20%2
22%3
18%4
23%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 37% · peste 2,5: 63% (verde).

Scoruri probabile

1-110,0%2-19,5%1-07,4%2-07,1%1-26,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Brentwood Town. Brentwood Town a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Burgess Hill Town. Burgess Hill Town a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Favorită la startBrentwood Town · 1.67
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Brentwood Town - Burgess Hill Town?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Brentwood Town - Burgess Hill Town?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Brentwood Town - Burgess Hill Town?

Pe Brentwood Centre Arena, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Brentwood Town - Burgess Hill Town?

Brentwood Town pleca favorită, la cota 1.67. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Brentwood Town - Burgess Hill Town?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →