Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Sud

Bracknell Town - Malvern Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.Southern League - PD Sud · Anglia Am. Final
Bracknell Town
VÎVÎÎ
Final0-0
Malvern Town
ÎEÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Bracknell Town 49%Egal 24%Malvern Town 27%

Bracknell Town 0-0 Malvern Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bracknell Town 0-0 Malvern Town. Înainte de start, modelul dădea 20% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 4,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 24%), iar GG n-a ieșit (NG avea 25%). Scorul exact 0-0 avea 1,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Bracknell Townîn meciMalvern Town
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bracknell Town vs Malvern Town

Bracknell Town marchează 2,2 goluri pe meci și primește 3,6. Malvern Town marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,6. La Bracknell Town, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,0goluri estimate
76%peste 2,5 goluri
75%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Bracknell Townultimele 5Malvern Town
1,20
Puncte / meci
0,80
2,2
Goluri marcate / meci
1,4
3,6
Goluri primite / meci
2,6
2
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Bracknell Town și ultimele 5 Malvern Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bracknell Town2-0-3

V
Bracknell Town - Gloucester City11.08.26 · Southern League - PD Sud
3-2
Î
Plymouth Parkway - Bracknell Town08.08.26 · Southern League - PD Sud
7-0
V
Bracknell Town - Dorking Wanderers04.08.26 · Amicale intercluburi
5-0
Î
Bracknell Town - Windsor & Eton11.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
Î
Bracknell Town - Walton & Hersham07.07.26 · Amicale intercluburi
1-6

Malvern Town1-1-3

Î
Taunton Town - Malvern Town11.08.26 · Southern League - PD Sud
5-2
E
Malvern Town - Hanwell Town08.08.26 · Southern League - PD Sud
2-2
Î
Malvern Town - Rushall Olympic01.08.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Bromsgrove Sporting - Malvern Town28.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Stourbridge - Malvern Town25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Ponturi Bracknell Town - Malvern Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bracknell Town1.8849% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Malvern Town3.4527% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.70
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.32
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.42

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.53
Pauză peste 1.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

Bracknell Town - Malvern Town s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Southern League - PD Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Bracknell Town are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 11-18. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Malvern Town vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 13. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Bracknell Town pleacă favorită, la cota 1.88. Egalul e la 3.75, iar Malvern Town la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.49.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,1 pentru Bracknell Town și 1,9 pentru Malvern Town. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Bracknell Town are 44%, Malvern Town 36%. Peste 2.5 goluri merită privit: 76% în model, iar 1.51 plătește peste cota corectă de 1.32. Ambele marchează (GG): 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Casele dau 1.49, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Bracknell Town - Malvern Town

Goluri estimate: 2,11 Bracknell Town și 1,90 Malvern Town, total 4,01. 1X2 în model: 44% · 20% · 36%. Peste 2,5: 76% (cotă corectă 1.32). GG: 75% (cotă corectă 1.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
15%2
19%3
20%4
37%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 24% · peste 2,5: 76% (verde).

Scoruri probabile

2-17,7%1-17,3%2-27,3%1-26,9%3-15,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Bracknell Town. Bracknell Town a primit 18 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Malvern Town. Malvern Town a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,9 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startBracknell Town · 1.88
Goluri estimate~4,0
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bracknell Town - Malvern Town?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Bracknell Town - Malvern Town?

În Southern League - PD Sud (Anglia Am.).

Cine era favorită în Bracknell Town - Malvern Town?

Bracknell Town pleca favorită, la cota 1.88. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Bracknell Town - Malvern Town?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.

Alte meciuri din Southern League - PD Sud

Toată liga →