Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Sud

Bracknell Town - Gloucester City

Statistici și rezultat final · marți, 11 august

Anglia Am.Southern League - PD Sud · Anglia Am. Final
Bracknell Town
ÎVÎÎE
Final3-2Pauză 1-1
Gloucester City
ÎVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Bracknell Town 27%Egal 25%Gloucester City 48%

Bracknell Town 3-2 Gloucester City: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bracknell Town 3-2 Gloucester City (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru victoria lui Bracknell Town, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 3-2 avea 2,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (1-5) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Bracknell Townîn meciGloucester City
1
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bracknell Town vs Gloucester City

Bracknell Town marchează 2,2 goluri pe meci și primește 3,8. Gloucester City marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. La Bracknell Town, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Bracknell Town 1, egal 0, Gloucester City 3.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Bracknell Townultimele 5Gloucester City
0,80
Puncte / meci
1,80
2,2
Goluri marcate / meci
0,8
3,8
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Bracknell Town și ultimele 5 Gloucester City, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bracknell Town1-1-3

Î
Plymouth Parkway - Bracknell Town08.08.26 · Southern League - PD Sud
7-0
V
Bracknell Town - Dorking Wanderers04.08.26 · Amicale intercluburi
5-0
Î
Bracknell Town - Windsor & Eton11.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
Î
Bracknell Town - Walton & Hersham07.07.26 · Amicale intercluburi
1-6
E
Wimborne Town - Bracknell Town25.04.26 · Southern League - PD Sud
3-3

Gloucester City3-0-2

Î
Gloucester City - Chertsey Town08.08.26 · Southern League - PD Sud
0-1
V
Weston Super Mare - Gloucester City31.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Barry Town United - Gloucester City25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Gloucester City - Haverfordwest County18.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Gloucester City - Newport County11.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Întâlniri directe Bracknell Town - Gloucester City

Bracknell Town 1Egal 0Gloucester City 3
Î
Bracknell Town - Gloucester City13.10.2025 · pauză 0-0
0-2

V/E/Î din perspectiva Bracknell Town. 0 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Bracknell Town - Gloucester City

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bracknell Town3.4527% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Gloucester City1.9048% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.74
X2 1.27
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.37
Peste 2.5 1.49

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.47

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.55
Pauză peste 1.5 2.25

Cornere

Sub 9.5 1.57
Peste 9.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Bracknell Town - Gloucester City s-a jucat marți, 11 august, în Southern League - PD Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Bracknell Town vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 19. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Gloucester City are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 4-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Bracknell Town a câștigat o dată, Gloucester City de 3 ori. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Gloucester City - Bracknell Town 1-0, pe 7 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Gloucester City, la 1.90, cu egalul la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.49, iar GG la 1.48.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,4 pentru Bracknell Town și 2,1 pentru Gloucester City. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Gloucester City, modelul calculează 54%. Cota de 1.90 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 67% în model, iar 1.49 e aproape de cota corectă (1.49). Ambele marchează (GG): 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.48 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Bracknell Town - Gloucester City

Goluri estimate: 1,37 Bracknell Town și 2,07 Gloucester City, total 3,44. 1X2 în model: 25% · 21% · 54%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-29,4%1-19,1%0-26,9%0-16,6%1-36,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Bracknell Town. Bracknell Town a primit 19 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,7 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,5 goluri, iar modelul estimează acum 3,4.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză1-1
Cornere1-5
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startGloucester City · 1.90
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bracknell Town - Gloucester City?

S-a jucat marți, 11 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Bracknell Town - Gloucester City?

În Southern League - PD Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Bracknell Town - Gloucester City?

Pe SB Stadium, în Sandhurst, marți, 11 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Bracknell Town - Gloucester City?

Gloucester City pleca favorită, la cota 1.90. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Bracknell Town - Gloucester City?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Southern League - PD Sud

Toată liga →