Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

MuntenegruMuntenegru · 1.CFL

Bokelj Kotor - Sutjeska Niksic

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

Muntenegru1.CFL · Muntenegru Final
Bokelj Kotor
VVÎVV
Final1-0Pauză 1-0
Sutjeska Niksic
ÎÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Bokelj Kotor 27%Egal 31%Sutjeska Niksic 42%

Bokelj Kotor 1-0 Sutjeska Niksic: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bokelj Kotor 1-0 Sutjeska Niksic (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Bokelj Kotor, iar cotele fără marjă 27%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG n-a ieșit (NG avea 58%). Scorul exact 1-0 avea 15,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (1-9) și 4 cartonașe galbene (4-0).

Bokelj Kotorîn meciSutjeska Niksic
1
Cornere
9
4
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bokelj Kotor vs Sutjeska Niksic

Bokelj Kotor marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6. Sutjeska Niksic marchează 0,4 goluri pe meci și primește 2,0. La Bokelj Kotor, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Bokelj Kotor 1, egal 0, Sutjeska Niksic 7.

~2,2goluri estimate
36%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Bokelj Kotorultimele 5Sutjeska Niksic
2,40
Puncte / meci
0,00
1,4
Goluri marcate / meci
0,4
0,6
Goluri primite / meci
2,0
4
Victorii
0
20%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
7

Ultimele 5 meciuri Bokelj Kotor și ultimele 5 Sutjeska Niksic, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bokelj Kotor4-0-1

V
OFK Petrovac - Bokelj Kotor01.08.26 · 1.CFL
0-1
V
FK Otrant Ulcinj - Bokelj Kotor19.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Bokelj Kotor - BSK Banja Luka15.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Bokelj Kotor - Arsenal Tivat08.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
V
OFK Grbalj - Bokelj Kotor03.06.26 · 1.CFL
0-2

Sutjeska Niksic0-0-5

Î0-1
Î
Sutjeska Niksic - ML Vitebsk30.07.26 · Uefa Europa Conference League
1-2
Î
ML Vitebsk - Sutjeska Niksic23.07.26 · Uefa Europa Conference League
3-0
Î
Sutjeska Niksic - Kairat Almaty15.07.26 · Liga Campionilor
0-2
Î
Kairat Almaty - Sutjeska Niksic08.07.26 · Liga Campionilor
2-1

Întâlniri directe Bokelj Kotor - Sutjeska Niksic

Bokelj Kotor 1Egal 0Sutjeska Niksic 7
Î
Bokelj Kotor - Sutjeska Niksic02.05.2026 · pauză 1-1
2-3
Î
Sutjeska Niksic - Bokelj Kotor07.03.2026 · pauză 1-1
2-1
Î1-0
Î
Bokelj Kotor - Sutjeska Niksic01.11.2025 · pauză 2-1
4-5
Î
Sutjeska Niksic - Bokelj Kotor30.08.2025 · pauză 3-0
5-2
Î
Sutjeska Niksic - Bokelj Kotor04.05.2025 · pauză 0-0
1-0
Î
Bokelj Kotor - Sutjeska Niksic08.03.2025 · pauză 1-2
1-2
V
Sutjeska Niksic - Bokelj Kotor27.10.2024 · pauză 0-0
0-2

V/E/Î din perspectiva Bokelj Kotor. 5 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Bokelj Kotor - Sutjeska Niksic

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bokelj Kotor3.3527% fără marjă
X · Egal2.9031% fără marjă
2 · Sutjeska Niksic2.1542% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.27
12 1.34

Goluri

Peste 1.5 1.51
Sub 2.5 1.44
Peste 2.5 2.60

Ambele marchează

GG Da 2.12
GG Nu 1.64

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.24
Pauză peste 1.5 3.65

Analiza de dinainte de meci

Bokelj Kotor - Sutjeska Niksic s-a jucat duminică, 9 august, în 1.CFL (Muntenegru). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Bokelj Kotor vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Sutjeska Niksic n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 2-10.

În ultimele 8 întâlniri directe, Bokelj Kotor a câștigat o dată, Sutjeska Niksic de 7 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,9 goluri în medie. Ultima: Bokelj Kotor - Sutjeska Niksic 2-3, pe 2 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Sutjeska Niksic, la 2.15, cu egalul la 2.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.60, iar GG la 2.12.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,3 pentru Bokelj Kotor și 0,9 pentru Sutjeska Niksic. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 47% la victorie, față de 27%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X merită privit: 76% în model, iar 1.45 plătește peste cota corectă de 1.32. Sub 2.5 goluri: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. La 1.44, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 58%. Cota de 1.64 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Bokelj Kotor - Sutjeska Niksic

Goluri estimate: 1,31 Bokelj Kotor și 0,85 Sutjeska Niksic, total 2,16. 1X2 în model: 47% · 29% · 24%. Peste 2,5: 36% (cotă corectă 2.78). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
25%1
27%2
19%3
10%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 64% · peste 2,5: 36% (verde).

Scoruri probabile

1-015,1%1-112,8%0-011,5%2-09,9%0-19,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Sutjeska Niksic. Sutjeska Niksic a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Sutjeska Niksic. Sutjeska Niksic a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Favorit fără formă. Sutjeska Niksic e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 3,9 goluri, iar modelul estimează acum 2,2.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere1-9
Cartonașe galbene4-0
Favorită la startSutjeska Niksic · 2.15
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bokelj Kotor - Sutjeska Niksic?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Bokelj Kotor - Sutjeska Niksic?

În 1.CFL (Muntenegru).

Unde s-a jucat Bokelj Kotor - Sutjeska Niksic?

Pe Stadion pod Vrmcem, în Kotor, duminică, 9 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Bokelj Kotor - Sutjeska Niksic?

Sutjeska Niksic pleca favorită, la cota 2.15. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Bokelj Kotor - Sutjeska Niksic?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din 1.CFL

Toată liga →