Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

UruguayUruguay · Segunda Division

Atenas San Carlos - Huracan FC

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

UruguaySegunda Division · Uruguay Final
Atenas San Carlos
VVVÎÎ
Final0-0Pauză 0-0
Huracan FC
VÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Atenas San Carlos 43%Egal 29%Huracan FC 28%

Atenas San Carlos 0-0 Huracan FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Atenas San Carlos 0-0 Huracan FC (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 52%), iar GG n-a ieșit (NG avea 50%). Scorul exact 0-0 avea 7,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (4-1) și 5 cartonașe galbene (1-4).

Atenas San Carlosîn meciHuracan FC
4
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Atenas San Carlos vs Huracan FC

Atenas San Carlos marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. Huracan FC marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,0.

~2,6goluri estimate
48%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Atenas San Carlosultimele 5Huracan FC
1,80
Puncte / meci
0,60
1,6
Goluri marcate / meci
0,8
1,2
Goluri primite / meci
2,0
3
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Atenas San Carlos și ultimele 5 Huracan FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Atenas San Carlos3-0-2

V
Uruguay Montevideo - Atenas San Carlos15.08.26 · Segunda Division
1-2
V
Club Oriental - Atenas San Carlos09.08.26 · Segunda Division
0-1
V
Atenas San Carlos - Colon FC03.08.26 · Segunda Division
4-1
Î
Fenix - Atenas San Carlos26.07.26 · Segunda Division
1-0
Î
Atenas San Carlos - Rentistas12.07.26 · Segunda Division
1-3

Huracan FC1-0-4

V
Huracan FC - Paysandu FC15.08.26 · Segunda Division
3-2
Î
River Plate (URU) - Huracan FC09.08.26 · Segunda Division
2-0
Î
Huracan FC - Uruguay Montevideo01.08.26 · Segunda Division
1-3
Î
Club Oriental - Huracan FC19.07.26 · Segunda Division
1-0
Î
Huracan FC - Colon FC12.07.26 · Segunda Division
0-2

Întâlniri directe Atenas San Carlos - Huracan FC

Atenas San Carlos 0Egal 1Huracan FC 1
Î
Huracan FC - Atenas San Carlos17.05.2026 · pauză 0-0
1-0
E
Huracan FC - Atenas San Carlos15.03.2026 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Atenas San Carlos. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Atenas San Carlos - Huracan FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Atenas San Carlos2.1243% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · Huracan FC3.3028% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.50
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.37
Sub 2.5 1.58
Peste 2.5 2.20

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.78

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.27
Pauză peste 1.5 3.15

Analiza de dinainte de meci

Atenas San Carlos - Huracan FC s-a jucat duminică, 23 august, în Segunda Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Atenas San Carlos vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Huracan FC are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-10.

În ultimele 2 întâlniri directe, Atenas San Carlos a câștigat niciodată, Huracan FC o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Huracan FC - Atenas San Carlos 1-0, pe 17 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Atenas San Carlos, la 2.12, cu egalul la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.20, iar GG la 1.92.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Atenas San Carlos și 1,0 pentru Huracan FC. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 50% la victorie, față de 43%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Atenas San Carlos, modelul calculează 50%. Cota de 2.12 e peste cea corectă (2.00). Peste 1.5 goluri are 73% în model, iar 1.37 e aproape de cota corectă (1.37). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Atenas San Carlos - Huracan FC

Goluri estimate: 1,57 Atenas San Carlos și 1,01 Huracan FC, total 2,58. 1X2 în model: 50% · 25% · 25%. Peste 2,5: 48% (cotă corectă 2.08). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
19%1
25%2
22%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 52% · peste 2,5: 48% (verde).

Scoruri probabile

1-112,0%1-011,9%2-19,4%2-09,3%0-17,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Huracan FC. Huracan FC a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere4-1
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startAtenas San Carlos · 2.12
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Atenas San Carlos - Huracan FC?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Atenas San Carlos - Huracan FC?

În Segunda Division (Uruguay).

Unde s-a jucat Atenas San Carlos - Huracan FC?

Pe Estadio Atenas, în San Carlos, duminică, 23 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Atenas San Carlos - Huracan FC?

Atenas San Carlos pleca favorită, la cota 2.12. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Atenas San Carlos - Huracan FC?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Segunda Division

Toată liga →