Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

AustriaAustria · 2.Liga

ASK Voitsberg - Amstetten

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

Austria2.Liga · Austria Final
ASK Voitsberg
VVVVV
Final1-1Pauză 1-0
Amstetten
EVEVV
Șanse înainte de meci, după cote
ASK Voitsberg 70%Egal 21%Amstetten 10%

ASK Voitsberg 1-1 Amstetten: statisticile meciului

Meciul s-a terminat ASK Voitsberg 1-1 Amstetten (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 21%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 1-1 avea 9,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (5-9) și 2 cartonașe galbene (1-1).

ASK Voitsbergîn meciAmstetten
5
Cornere
9
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici ASK Voitsberg vs Amstetten

ASK Voitsberg marchează 3,8 goluri pe meci și primește 0,8. Amstetten marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,6. La ASK Voitsberg, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
2-0scorul cel mai probabil
ASK Voitsbergultimele 5Amstetten
3,00
Puncte / meci
2,20
3,8
Goluri marcate / meci
1,8
0,8
Goluri primite / meci
0,6
5
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri ASK Voitsberg și ultimele 5 Amstetten, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

ASK Voitsberg5-0-0

V
DSV Leoben - ASK Voitsberg24.07.26 · Cupa
0-6
V
TSV Hartberg - ASK Voitsberg18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
ASK Voitsberg - NK Bistrica18.07.26 · Amicale intercluburi
5-4
V
Austria Klagenfurt - ASK Voitsberg11.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
SV Wildon - ASK Voitsberg03.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Amstetten3-2-0

E
Deutschlandsberger - Amstetten24.07.26 · Cupa
1-1
V
Kremser SC - Amstetten17.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
Amstetten - SK Artis Brno10.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Amstetten - SV Horn04.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Taborsko - Amstetten30.06.26 · Amicale intercluburi
0-3

Întâlniri directe ASK Voitsberg - Amstetten

ASK Voitsberg 1Egal 0Amstetten 1
V
Amstetten - ASK Voitsberg06.12.2024 · pauză 0-2
0-3
Î
ASK Voitsberg - Amstetten02.08.2024 · pauză 1-0
1-2

V/E/Î din perspectiva ASK Voitsberg. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi ASK Voitsberg - Amstetten

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · ASK Voitsberg1.3070% fără marjă
X · Egal4.4021% fără marjă
2 · Amstetten9.5010% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.02
X2 3.05
12 1.16

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.53
Peste 2.5 2.22

Ambele marchează

GG Da 2.00
GG Nu 1.72

Analiza de dinainte de meci

ASK Voitsberg - Amstetten s-a jucat vineri, 31 iulie, în 2.Liga (Austria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, ASK Voitsberg n-a pierdut niciunul (cinci victorii). Golaveraj: 19-4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Amstetten n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 9 goluri și a primit 3.

În ultimele 2 întâlniri directe, ASK Voitsberg a câștigat o dată, Amstetten o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Amstetten - ASK Voitsberg 0-3, pe 6 decembrie 2024.

ASK Voitsberg pleacă favorită, la cota 1.30. Egalul e la 4.40, iar Amstetten la 9.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 70% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.22, iar GG la 2.00.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 2,0 pentru ASK Voitsberg și 0,9 pentru Amstetten. Scorul cel mai probabil e 2-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 63% la victorie, față de 70%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie ASK Voitsberg are 63% în model, dar la 1.30 plătește sub cota corectă de 1.59. Peste 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. Casele dau 2.22, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-0.

Probabilități ASK Voitsberg - Amstetten

Goluri estimate: 2,01 ASK Voitsberg și 0,90 Amstetten, total 2,91. 1X2 în model: 63% · 21% · 16%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

2-011,0%1-010,9%1-19,9%2-19,9%3-07,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,5 goluri, după cote 2,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere5-9
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startASK Voitsberg · 1.30
Goluri estimate~2,9
Scor probabil2-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat ASK Voitsberg - Amstetten?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat ASK Voitsberg - Amstetten?

În 2.Liga (Austria).

Unde s-a jucat ASK Voitsberg - Amstetten?

Pe Munzer Bioindustrie Sportpark, în Voitsberg, vineri, 31 iulie, ora 19:30 (ora României).

Cine era favorită în ASK Voitsberg - Amstetten?

ASK Voitsberg pleca favorită, la cota 1.30. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în ASK Voitsberg - Amstetten?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din 2.Liga

Toată liga →