Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

PoloniaPolonia · Liga U19

Arka Gdynia U19 - Slask Wroclaw U19

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

PoloniaLiga U19 · Polonia Final
Arka Gdynia U19
ÎÎVVV
Final1-1
Slask Wroclaw U19
VVEEE
Șanse înainte de meci, după cote
Arka Gdynia U19 34%Egal 23%Slask Wroclaw U19 43%

Arka Gdynia U19 1-1 Slask Wroclaw U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Arka Gdynia U19 1-1 Slask Wroclaw U19. Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 40%), iar GG a ieșit (62%). Scorul exact 1-1 avea 10,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Arka Gdynia U19în meciSlask Wroclaw U19
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Arka Gdynia U19 vs Slask Wroclaw U19

Arka Gdynia U19 marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,4. Slask Wroclaw U19 marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. La Arka Gdynia U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
60%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Arka Gdynia U19ultimele 5Slask Wroclaw U19
1,80
Puncte / meci
1,80
2,0
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
20%
80%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Arka Gdynia U19 și ultimele 5 Slask Wroclaw U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Arka Gdynia U193-0-2

Î
Stal Rzeszow U19 - Arka Gdynia U1931.05.25 · Liga U19
2-1
Î
Arka Gdynia U19 - Lechia Gdansk U1925.05.25 · Liga U19
0-1
V
Warta Poznan U19 - Arka Gdynia U1917.05.25 · Liga U19
1-3
V
Arka Gdynia U19 - Wisla Krakow U1911.05.25 · Liga U19
3-2
V
Cracovia U19 - Arka Gdynia U1901.05.25 · Liga U19
1-3

Slask Wroclaw U192-3-0

V
Odra Opole U19 - Slask Wroclaw U1923.05.26 · Liga U19
2-4
E
Slask Wroclaw U19 - Stal Rzeszow U1917.05.26 · Liga U19
1-1
E1-1
E0-0

Întâlniri directe Arka Gdynia U19 - Slask Wroclaw U19

Arka Gdynia U19 0Egal 2Slask Wroclaw U19 0

V/E/Î din perspectiva Arka Gdynia U19. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Arka Gdynia U19 - Slask Wroclaw U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Arka Gdynia U192.6234% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Slask Wroclaw U192.1043% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.58
X2 1.38
12 1.17

Goluri

Sub 2.5 2.72
Peste 2.5 1.36

Ambele marchează

GG Da 1.39
GG Nu 2.80

Analiza de dinainte de meci

Arka Gdynia U19 - Slask Wroclaw U19 s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Liga U19 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Arka Gdynia U19 are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 10-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Slask Wroclaw U19 n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 7 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Arka Gdynia U19 a câștigat niciodată, Slask Wroclaw U19 niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 5,0 goluri în medie. Ultima: Slask Wroclaw U19 - Arka Gdynia U19 2-2, pe 1 martie 2025.

Slask Wroclaw U19 pleacă favorită, la cota 2.10. Egalul e la 4.00, iar Arka Gdynia U19 la 2.62. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.36, iar GG la 1.39.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Arka Gdynia U19 și 1,6 pentru Slask Wroclaw U19. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Arka Gdynia U19 are 36%, Slask Wroclaw U19 40%. Peste 2.5 goluri are 60% în model, dar la 1.36 plătește sub cota corectă de 1.67. Ambele marchează (GG): 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. La 1.39, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Arka Gdynia U19 - Slask Wroclaw U19

Goluri estimate: 1,51 Arka Gdynia U19 și 1,61 Slask Wroclaw U19, total 3,12. 1X2 în model: 36% · 24% · 40%. Peste 2,5: 60% (cotă corectă 1.67). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
22%2
22%3
17%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 40% · peste 2,5: 60% (verde).

Scoruri probabile

1-110,7%1-28,6%2-18,1%0-17,1%1-06,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,8 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startSlask Wroclaw U19 · 2.10
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Arka Gdynia U19 - Slask Wroclaw U19?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Arka Gdynia U19 - Slask Wroclaw U19?

În Liga U19 (Polonia).

Unde s-a jucat Arka Gdynia U19 - Slask Wroclaw U19?

Pe Narodowy Stadion Rugby, în Gdynia, sâmbătă, 8 august, ora 12:00 (ora României).

Cine era favorită în Arka Gdynia U19 - Slask Wroclaw U19?

Slask Wroclaw U19 pleca favorită, la cota 2.10. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Arka Gdynia U19 - Slask Wroclaw U19?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Liga U19

Toată liga →