Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

AustriaAustria · 2.Liga

Amstetten - Admira Wacker

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

Austria2.Liga · Austria Final
Amstetten
VEEVE
Final2-1Pauză 1-0
Admira Wacker
ÎÎÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Amstetten 42%Egal 26%Admira Wacker 31%

Amstetten 2-1 Admira Wacker: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Amstetten 2-1 Admira Wacker (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Amstetten, iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 50%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 2-1 avea 9,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (7-6) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Amstettenîn meciAdmira Wacker
7
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Amstetten vs Admira Wacker

Amstetten marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,0. Admira Wacker marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6. Ultimele 7 întâlniri directe: Amstetten 4, egal 1, Admira Wacker 2.

~2,7goluri estimate
50%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Amstettenultimele 5Admira Wacker
1,80
Puncte / meci
0,20
1,6
Goluri marcate / meci
0,8
1,0
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
4
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Amstetten și ultimele 5 Admira Wacker, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Amstetten2-3-0

V
Amstetten - Admira Wacker09.08.26 · 2.Liga
2-1
E
ASK Voitsberg - Amstetten31.07.26 · 2.Liga
1-1
E
Deutschlandsberger - Amstetten24.07.26 · Cupa
1-1
V
Kremser SC - Amstetten17.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
Amstetten - SK Artis Brno10.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Admira Wacker0-1-4

Î
Amstetten - Admira Wacker09.08.26 · 2.Liga
2-1
Î
Admira Wacker - Rapid Viena II31.07.26 · 2.Liga
0-1
Î2-1
Î
Donaufeld - Admira Wacker17.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
E
St. Polten - Admira Wacker11.07.26 · Amicale intercluburi
0-0

Întâlniri directe Amstetten - Admira Wacker

Amstetten 4Egal 1Admira Wacker 2
V
Amstetten - Admira Wacker09.08.2026 · pauză 1-0
2-1
V1-3
V
Amstetten - Admira Wacker12.12.2025 · pauză 1-0
2-1
E
Admira Wacker - Amstetten10.08.2025 · pauză 0-1
2-2
V
Amstetten - Admira Wacker21.04.2025 · pauză 1-2
3-2
Î
Admira Wacker - Amstetten20.10.2024 · pauză 0-0
1-0
Î
Amstetten - Admira Wacker15.03.2024 · pauză 1-1
1-3

V/E/Î din perspectiva Amstetten. 6 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Amstetten - Admira Wacker

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Amstetten2.1742% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Admira Wacker2.9531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.61
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.71

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.50

Cornere

Sub 9.5 1.88
Peste 9.5 1.82

Analiza de dinainte de meci

Amstetten - Admira Wacker s-a jucat duminică, 9 august, în 2.Liga (Austria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Amstetten n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 8-5. Admira Wacker n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 4 goluri și a primit 8.

În ultimele 7 întâlniri directe, Amstetten a câștigat de 4 ori, Admira Wacker de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,4 goluri în medie. Ultima: Amstetten - Admira Wacker 2-1, pe 9 august 2026.

Amstetten pleacă favorită, la cota 2.17. Egalul e la 3.50, iar Admira Wacker la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.71, iar GG la 1.61.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Amstetten și 1,1 pentru Admira Wacker. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 73% în model, iar 1.34 e aproape de cota corectă (1.37). Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.22, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Amstetten - Admira Wacker

Goluri estimate: 1,57 Amstetten și 1,10 Admira Wacker, total 2,67. 1X2 în model: 48% · 25% · 27%. Peste 2,5: 50% (cotă corectă 2.00). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
25%2
22%3
15%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 50% · peste 2,5: 50% (verde).

Scoruri probabile

1-112,0%1-010,9%2-19,4%2-08,5%0-17,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Admira Wacker. Admira Wacker a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere7-6
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startAmstetten · 2.17
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Amstetten - Admira Wacker?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 11:30 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Amstetten - Admira Wacker?

În 2.Liga (Austria).

Unde s-a jucat Amstetten - Admira Wacker?

Pe Ertl Glas-Stadion, în Amstetten, duminică, 9 august, ora 11:30 (ora României).

Cine era favorită în Amstetten - Admira Wacker?

Amstetten pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Amstetten - Admira Wacker?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din 2.Liga

Toată liga →