Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

AFC Whyteleafe - Wingate & Finchley

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. Final
AFC Whyteleafe
ÎÎVVV
Final2-2
Wingate & Finchley
ÎEÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
AFC Whyteleafe 38%Egal 27%Wingate & Finchley 35%

AFC Whyteleafe 2-2 Wingate & Finchley: statisticile meciului

Meciul s-a terminat AFC Whyteleafe 2-2 Wingate & Finchley. Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 2-2 avea 5,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

AFC Whyteleafeîn meciWingate & Finchley
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici AFC Whyteleafe vs Wingate & Finchley

AFC Whyteleafe marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. Wingate & Finchley marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
AFC Whyteleafeultimele 5Wingate & Finchley
1,80
Puncte / meci
0,80
1,4
Goluri marcate / meci
1,0
1,4
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri AFC Whyteleafe și ultimele 5 Wingate & Finchley, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

AFC Whyteleafe3-0-2

Î
Burgess Hill Town - AFC Whyteleafe11.08.26 · Isthmian League - PD
3-0
Î
AFC Whyteleafe - Carshalton Athletic08.08.26 · Isthmian League - PD
0-2
V
AFC Whyteleafe - Sittingbourne28.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
V
Cray Valley - AFC Whyteleafe25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Corinthian Casuals - AFC Whyteleafe18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Wingate & Finchley1-1-3

Î
Carshalton Athletic - Wingate & Finchley10.08.26 · Isthmian League - PD
2-0
E
Wingate & Finchley - Cray Wanderers08.08.26 · Isthmian League - PD
1-1
Î
Wingate & Finchley - Tonbridge Angels01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Wingate & Finchley - Chesham United25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Hadley - Wingate & Finchley18.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Ponturi AFC Whyteleafe - Wingate & Finchley

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · AFC Whyteleafe2.3738% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Wingate & Finchley2.5535% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.59
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.10
Peste 2.5 1.65

Ambele marchează

GG Da 1.58
GG Nu 2.22

Analiza de dinainte de meci

AFC Whyteleafe - Wingate & Finchley s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

AFC Whyteleafe vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Wingate & Finchley are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-6.

La case, diferența e mică: AFC Whyteleafe are cota 2.37, Wingate & Finchley 2.55. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.65, iar GG la 1.58.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru AFC Whyteleafe și 1,3 pentru Wingate & Finchley. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: AFC Whyteleafe are 39%, Wingate & Finchley 35%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.17 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități AFC Whyteleafe - Wingate & Finchley

Goluri estimate: 1,40 AFC Whyteleafe și 1,32 Wingate & Finchley, total 2,72. 1X2 în model: 39% · 26% · 35%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%1-09,2%0-18,7%2-18,5%1-28,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startAFC Whyteleafe · 2.37
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat AFC Whyteleafe - Wingate & Finchley?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat AFC Whyteleafe - Wingate & Finchley?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Cine era favorită în AFC Whyteleafe - Wingate & Finchley?

Niciuna clar: cotele erau 2.37 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în AFC Whyteleafe - Wingate & Finchley?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →