Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

AFC Whyteleafe - Cheshunt

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. Final
AFC Whyteleafe
ÎEÎÎV
Final2-2
Cheshunt
EÎEEV
Șanse înainte de meci, după cote
AFC Whyteleafe 38%Egal 26%Cheshunt 37%

AFC Whyteleafe 2-2 Cheshunt: statisticile meciului

Meciul s-a terminat AFC Whyteleafe 2-2 Cheshunt. Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (57%). Scorul exact 2-2 avea 5,8% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici AFC Whyteleafe vs Cheshunt

AFC Whyteleafe marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,2. Cheshunt marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. La AFC Whyteleafe, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
AFC Whyteleafeultimele 5Cheshunt
0,80
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
0,8
2,2
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri AFC Whyteleafe și ultimele 5 Cheshunt, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

AFC Whyteleafe1-1-3

Î
Lewes - AFC Whyteleafe22.08.26 · Isthmian League - PD
3-1
E
AFC Whyteleafe - Wingate & Finchley15.08.26 · Isthmian League - PD
2-2
Î
Burgess Hill Town - AFC Whyteleafe11.08.26 · Isthmian League - PD
3-0
Î
AFC Whyteleafe - Carshalton Athletic08.08.26 · Isthmian League - PD
0-2
V
AFC Whyteleafe - Sittingbourne28.07.26 · Amicale intercluburi
4-1

Cheshunt1-3-1

E
Cheshunt - Burgess Hill Town22.08.26 · Isthmian League - PD
1-1
Î
Dulwich Hamlet - Cheshunt15.08.26 · Isthmian League - PD
2-0
E
Cray Wanderers - Cheshunt11.08.26 · Isthmian League - PD
0-0
E
Cheshunt - Stanway Rovers08.08.26 · Isthmian League - PD
0-0
V
Cheshunt - Berkhamsted01.08.26 · Amicale intercluburi
3-1

Ponturi AFC Whyteleafe - Cheshunt

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · AFC Whyteleafe2.4038% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Cheshunt2.4737% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.42
X2 1.45
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.57

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Analiza de dinainte de meci

AFC Whyteleafe - Cheshunt s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

AFC Whyteleafe vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Cheshunt are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

La case, diferența e mică: AFC Whyteleafe are cota 2.40, Cheshunt 2.47. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 1.51.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru AFC Whyteleafe și 1,5 pentru Cheshunt. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: AFC Whyteleafe are 33%, Cheshunt 42%. Peste 1.5 goluri are 77% în model, dar la 1.15 plătește sub cota corectă de 1.30. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități AFC Whyteleafe - Cheshunt

Goluri estimate: 1,32 AFC Whyteleafe și 1,50 Cheshunt, total 2,82. 1X2 în model: 33% · 25% · 42%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,8%0-18,9%1-28,9%1-07,9%2-17,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: AFC Whyteleafe. AFC Whyteleafe a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Favorită la startAFC Whyteleafe · 2.40
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat AFC Whyteleafe - Cheshunt?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat AFC Whyteleafe - Cheshunt?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Cine era favorită în AFC Whyteleafe - Cheshunt?

Niciuna clar: cotele erau 2.40 la gazde și 2.47 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în AFC Whyteleafe - Cheshunt?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →