Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

RusiaRusia · Supreme Division (F)

Zvezda 2005 Perm (F) - Zenit (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

RusiaSupreme Division (F) · Rusia Final
Final1-3Pauză 1-1
Zenit (F)
VVEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Zvezda 2005 Perm (F) 11%Egal 18%Zenit (F) 71%

Zvezda 2005 Perm (F) 1-3 Zenit (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Zvezda 2005 Perm (F) 1-3 Zenit (F) (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 76% pentru victoria lui Zenit (F), iar cotele fără marjă 71%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG a ieșit (39%). Scorul exact 1-3 avea 6,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 4 cartonașe galbene (4-0).

Zvezda 2005 Perm (F)în meciZenit (F)
3
Cornere
4
4
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Zvezda 2005 Perm (F) vs Zenit (F)

Zvezda 2005 Perm (F) marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0. Zenit (F) marchează 3,8 goluri pe meci și primește 0,2. La Zenit (F), 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Zvezda 2005 Perm (F) nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,8goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
39%ambele marchează
0-2scorul cel mai probabil
Zvezda 2005 Perm (F)ultimele 5Zenit (F)
1,60
Puncte / meci
2,60
0,8
Goluri marcate / meci
3,8
1,0
Goluri primite / meci
0,2
2
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
5

Ultimele 5 meciuri Zvezda 2005 Perm (F) și ultimele 5 Zenit (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Zvezda 2005 Perm (F)2-2-1

V
Zvezda 2005 Perm (F) - Kubanochka Krasnodar (F)11.07.26 · Supreme Division (F)
2-1
V
Zvezda 2005 Perm (F) - ZHFK Krylya SS (F)04.07.26 · Russian Cup, Women
1-0
E
Dinamo Moscova (F) - Zvezda 2005 Perm (F)27.06.26 · Supreme Division (F)
0-0
Î
Zvezda 2005 Perm (F) - Spartak Moscova (F)20.06.26 · Supreme Division (F)
0-3
E
Zvezda 2005 Perm (F) - Ryazan VDV (F)30.05.26 · Supreme Division (F)
1-1

Zenit (F)4-1-0

V
Zenit (F) - Yenisey Krasnoyarsk (F)11.07.26 · Supreme Division (F)
4-0
V
Wfc Sochi (F) - Zenit (F)04.07.26 · Russian Cup, Women
0-10
E
CSKA Moscova (F) - Zenit (F)27.06.26 · Supreme Division (F)
0-0
V
Zenit (F) - Ryazan VDV (F)20.06.26 · Supreme Division (F)
3-0
V
Lokomotiv Moscova (F) - Zenit (F)30.05.26 · Supreme Division (F)
1-2

Întâlniri directe Zvezda 2005 Perm (F) - Zenit (F)

Zvezda 2005 Perm (F) 0Egal 0Zenit (F) 5
Î
Zenit (F) - Zvezda 2005 Perm (F)15.03.2026 · pauză 1-0
1-0
Î
Zenit (F) - Zvezda 2005 Perm (F)18.10.2025 · pauză 2-1
5-1
Î
Zvezda 2005 Perm (F) - Zenit (F)17.05.2025 · pauză 0-0
0-1
Î
Zvezda 2005 Perm (F) - Zenit (F)09.11.2024 · pauză 0-1
1-2
Î
Zenit (F) - Zvezda 2005 Perm (F)15.06.2024 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Zvezda 2005 Perm (F). 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Zvezda 2005 Perm (F) - Zenit (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Zvezda 2005 Perm (F)8.3011% fără marjă
X · Egal5.0018% fără marjă
2 · Zenit (F)1.2571% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 3.15
X2 1.01
12 1.11

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.75

Ambele marchează

GG Da 2.32
GG Nu 1.54

Analiza de dinainte de meci

Zvezda 2005 Perm (F) - Zenit (F) s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Supreme Division (F) (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Zvezda 2005 Perm (F) are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-5. Zenit (F) n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 19 goluri și a primit 1. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Zvezda 2005 Perm (F) a câștigat niciodată, Zenit (F) de 5 ori. Ultima: Zenit (F) - Zvezda 2005 Perm (F) 1-0, pe 15 martie 2026.

Zenit (F) pleacă favorită, la cota 1.25. Egalul e la 5.00, iar Zvezda 2005 Perm (F) la 8.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 71% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.75, iar GG la 2.32.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 0,6 pentru Zvezda 2005 Perm (F) și 2,3 pentru Zenit (F). Scorul cel mai probabil e 0-2.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Zenit (F), modelul calculează 76%. Cota de 1.25 e sub cea corectă (1.32) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 77% în model, dar la 1.21 plătește sub cota corectă de 1.30. Nu marchează ambele (NG): 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. La 1.54, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0-2.

Probabilități Zvezda 2005 Perm (F) - Zenit (F)

Goluri estimate: 0,58 Zvezda 2005 Perm (F) și 2,26 Zenit (F), total 2,84. 1X2 în model: 8% · 16% · 76%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 39% (cotă corectă 2.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
23%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

0-214,9%0-113,2%0-311,2%1-28,7%1-17,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză1-1
Cornere3-4
Cartonașe galbene4-0
Favorită la startZenit (F) · 1.25
Goluri estimate~2,8
Scor probabil0-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Zvezda 2005 Perm (F) - Zenit (F)?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 11:30 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Zvezda 2005 Perm (F) - Zenit (F)?

În Supreme Division (F) (Rusia).

Cine era favorită în Zvezda 2005 Perm (F) - Zenit (F)?

Zenit (F) pleca favorită, la cota 1.25. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Zvezda 2005 Perm (F) - Zenit (F)?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Supreme Division (F)

Toată liga →